Ważne

Kiano Road z DVB-T, GPS i transmiterem FM za 449 złotych

Kiano Road

Dlaczego zawsze, gdy mamy do czynienia z ciekawym tabletem pod względem obecności na jego pokładzie GPS (w tym przypadku z nawigacją MAPA MAP z bezterminową licencją), DVB-T i transmiterem FM, pozostałe jego parametry techniczne pozostawiają wiele do życzenia? Wiem, że w grę wchodzi chęć jak najniższego obniżenia kosztów, ale ekran o przekątnej 800 x 480 pikseli i kiepski procesor, to już prehistoria… Poznajcie Kiano Road GPS/DVBT.

Zacznijmy od tego, że urządzenie to zostało wyposażone w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, za jego działanie odpowiada procesor Cortex A5 w postaci Telechips 8925 o częstotliwości taktowania 1,2GHz oraz system operacyjny Android w wersji 4.0.3 – raczej bez szans na aktualizację.

Tablet oferuje 1GB RAM, 4GB pamięci wewnętrzną, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 3600 mAh. Posiada także WiFi 802.11 b/g/n, wyjście HDMI oraz port microUSB.

Kiano Road sprzedawany jest w zestawie z akcesoriami typowymi dla właścicieli aut: z podstawką i uchwytem samochodowym i ładowarką samochodową. Do tego dochodzi jeszcze ładowarka sieciowa, zewnętrzna antena z konektorem, słuchawki oraz kabel USB.

Cena tabletu to 449 złotych.

Kiano Road

ź: Kiano

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona