Ważne

Promocja: recertyfikowany Blackberry Playbook na Ibood za 385 złotych

image

Blackberry Playbook do najnowszych tabletów nie należy. Urządzenie niestety nie miało łatwego życia – nie cieszyło się popularnością wśród klientów (nawet biznesowych, czyli typowych dla Blackberry), a jego dostępność na rynku była ograniczona. Po wyprzedażach produktu, w magazynach wciąż zalegają pojedyncze egzemplarze, przez co, co jakiś czas, mamy do czynienia z kolejnymi promocjami z Playbookiem w roli głównej. Tym razem przyszła pora na Ibood. Zresztą, kolejny już raz.

Znajdziemy tam tablet Blackberry Playbook z 64GB pamięci wewnętrznej w cenie 385 złotych plus koszty przesyłki (30 złotych). Urządzenie, czego nie można pominąć, jest recertyfikowane, a gwarancja na sprzęt wynosi sześć miesięcy.

Zainteresowani ofertą mogą kliknąć po szczegóły tutaj (link odsyłający do ibood).

Blackberry Playbook to urządzenie wyposażone w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB RAM oraz autorski system operacyjny Blackberry. Na jego wyposażeniu znajdziemy także aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, WiFi, GPS i Bluetooth. Wśród złączy jest port microUSB oraz wyjście HDMI. Jego recenzję możecie znaleźć tutaj.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona