Ważne

Logitech prezentuje akcesoria dla Galaxy Tab 3

Jak do tej pory akcesoria z serii Folio firmy Logitech kojarzone były jedynie z tabletami z logo nadgryzionego jabłka. Dzisiaj jednak rodzina ta powiększyła się o cztery nowe elementy zaprojektowane z myślą o tabletach Samsung Galaxy Tab 3.

Pierwszym z nich jest Ultrathin Keyboard Folio, czyli wodoodporne etui na tablet połączone z bezprzewodową klawiaturą Bluetooth. Projektanci zachowali tradycyjny układ klawiszy dodając do nich skróty do najczęściej używanych funkcji systemu Android. Klawiaturę wyposażono w akumulator zapewniający nam trzy miesiące pracy (przy średnim czasie użytkowania wynoszącym 2 godziny dziennie) z możliwością ładowania przez USB za pomocą dołączonego kabla. Tradycyjnie już zamknięcie etui „usypia” włożony w nie tablet. Akcesorium zaprojektowano z myślą o współpracy z Galaxy Tab 3 o przekątnej ekranu 10,1″.

Pozostałe trzy akcesoria zaprezentowane przez firmę Logitech to pokrowce Folio Protective Case przystosowane odpowiednio do tabletów o przekątnych 10.1, 8.0 i 7.0 cali. Podobnie jak wersje z klawiaturą, etui to wyposażono w magnetyczny system Secure Lock, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu urządzenia. Wszystkie modele wykonane są z wodoodpornych materiałów, chronią zarówno przód jak i tył tabletu oraz mogą służyć dodatkowo jako podstawka.

Nowe akcesoria z serii Folio trafią do sprzedaży już w październiku. Cena sugerowana przez producenta wynosi 429 złotych za wersję z klawiaturą i 209 złotych za samo etui.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona