Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona
Ważne

Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona

Studio Vivid Games mogliście dotychczas kojarzyć z dwóch bardzo dobrych produkcji na system operacyjny iOS: Ski Jumping oraz Real Boxing. O ile pierwsza z nich w dalszym ciągu nie doczekała się wydania na Androida, tak druga właśnie dziś zadebiutowała w Google Play! Już sam fakt, że w wersji na iOS cieszy się wielkim zainteresowaniem świadczy o tym, że użytkownicy Androida nie powinni obok niej przejść obojętnie. A żeby tego było mało, na targach MWC 2013 w Barcelonie sama NVIDIA promowała na swoim stoisku tytuł polskich deweloperów.

Świetna oprawa graficzna i grywalność – tak w wielkim skrócie można opisać Real Boxing. Gra zachwyca przede wszystkim ze względu na zastosowanie silnika Unreal Engine, nagranie sesji Motion Capture oraz wykorzystanie zaawansowanych animacji. Co ważne dla posiadaczy sprzętu z Tegrą 3 – gra została odpowiednio zoptymalizowana pod ten układ, przez co dostępny jest również w Tegra Zone.

Główne cechy gry:
– niespotykana na platformach mobilnych oprawa graficzna oraz animacje postaci,
– optymalizacja pod kątem platformy Android oraz procesora NVIDIA Tegra 3,
– pełna kontrola nad zawodnikiem dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu,
– kilkudziesięciu wymagających bokserów o różnorodnych stylach walki,
– trzy mini gry, pozwalające na rozwijanie umiejętności pięściarza,
– fantastyczna ścieżka dźwiękowa i atmosfera na sześciu wspaniałych arenach,
– szybkie mecze z losowymi zawodnikami oraz trzy emocjonujące turnieje,
– stroje, fryzury i tatuaże, które pozwalają na stworzenie unikalnego zawodnika.

Gra Real Boxing na Androida została wyceniona na 14,99 złotych. Wersja na iOS z kolei doczekała się obniżki ceny – do 17 marca dostępna jest za 0,99 dolara.

Real Boxing na Androida Real Boxing na Androida Real Boxing na Androida Real Boxing na Androida Real Boxing na Androida Real Boxing na Androida

ź: Vividgames

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona