Ważne

Beta VLC media player dla Windows 8/RT przed końcem marca?

Videolan podzieliło się nowymi detalami na temat dostępności VLC media player dla Windows 8. Wersja beta tego programu powinna pojawić się już pod koniec marca.

Zbiórka pieniędzy na VLC media player dla Windows 8/RT zakończyła się wielkim sukcesem. Organizatorzy zebrali ponad 47 tysięcy funtów brytyjskich, a więc o wiele więcej niż się spodziewano.

Serwis Neowin skontaktował się z Videolan w sprawie wspomnianego odtwarzacza, ponieważ twórcy ucięli ten temat na kilka tygodni. W odpowiedzi Neowin otrzymał wiadomość od samego lidera projektu – Jean-Baptiste Kempfa:

Prace związane z rozwojem programu trwają. Jak na razie udało nam się uzyskać odtwarzanie wszystkich formatów z wersji desktopowej… Podstawowy interfejs użytkownika działa, ale wymaga jeszcze dopracowania.

Oczywiście to nie wszystko. Powstały również problemy techniczne, które blokują aplikację przed wprowadzeniem do Sklepu Windows. Sam Jean-Baptiste Kempf ma jednak nadzieję, że wersja beta trafi w ręce osób, które wspomogły akcję na Kickstarterze, jeszcze przed końcem tego miesiąca.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona