Ważne

CCleaner niebawem na urządzeniach z Androidem

O system operacyjny trzeba dbać – nie ma znaczenia, czy korzystamy z MS Windows, Mac OSX, Linuxa, Androida czy iOS. Nadmiar „śmieci” potrafi zwolnić nawet najwydajniejsze urządzenie, powodując że nie sprawia ono nam już takiej radości jak po zakupie. Jeśli w systemie nabrudzimy, warto go przeczyścić, korzystając z jakiegoś dobrego narzędzia. Jednym z takich jest CCleaner, którego chyba nie muszę Wam nawet przedstawiać. Dotąd jednak program dostępny był wyłącznie dla systemów Windows oraz Mac OSX. Okazuje się, że niebawem ten przydatny pomocnik trafi także na urządzenia z Zielonym Robotem.

Piriform, czyli grupa developerska zajmująca się tworzeniem CCleanera, zapowiedziała wersję swojego programu także dla systemu Android na swoim blogu oraz w sieciach społecznościowych. Prace są ciągle prowadzone, przez co nie znamy daty wprowadzenia programu do Google Play. Programiści uraczyli nas jednak zdjęciem, na którym widzimy kawałek okna programu. Coś musi być więc na rzeczy. Według zapewnień program ma działać szybko, być łatwym w użyciu oraz sprawiać, że nasze urządzenia będą działały jak po wyjęciu z pudełka. Trzymamy za słowo! ;)

Zdarza Wam się korzystać z podobnych programów na swoich tabletach? Jaka aplikacja według Was obecnie najlepiej się sprawdza? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona