Ważne

3500 pracowników LinkedIn dostało po iPadzie mini

20130214-105804.jpg

Dziś przypada przemiły dzień, jakim niewątpliwie są Walentynki (nie zapomnijcie ukochanym okazywać swojego uczucia na co dzień, nie tylko od święta! ;)), możemy więc pozwolić sobie na opublikowanie ciekawostki. Okazuje się bowiem, że niektóre firmy wciąż potrafią docenić pracę swoich pracowników i od czasu do czasu im to w jakiś sposób wynagrodzić. Niech za przykład posłuży LinkedIn – każdy z 3500 pracowników otrzymał iPada mini. Taką decyzję jakiś czas temu podjął Jeff Weiner, CEO LinkedIn – teraz postanowił zrealizować swój pomysł.

O fakcie najpierw informowali zadowoleni pracownicy firmy na portalach społecznościowych i mikroblogowych (wśród nich Darain Faraz), aż wreszcie fakt potwierdził rzecznik LinkedIn. Stwierdził, że w ten sposób firma chciała podziękować za ciężką pracę i osiągnięcia wszystkich pracowników w 2012 roku.

Podczas ostatniego spotkania firma postanowiła zaskoczyć pracowników i każdemu z nich został wręczony iPad mini „jako mały gest wdzięczności za wkład w rozwój firmy i zaangażowanie w jej działanie”.

Każdy pracownik dostał egzemplarz tabletu z 32GB pamięci – jeśli firma płaciłaby pełną stawkę za każdego z iPadów (429 dolarów) za całość musiałaby zapłacić ok. 1,5 miliona dolarów. Można się jednak spodziewać, że przy takich zamówieniach u Apple można liczyć na jakiś rabat.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona