Ważne

Android 4.2.2 dla tabletów Nexus 7 i Nexus 10 już jest

20130212-082556.jpg

Wszelkiego rodzaju serwisy, w których społeczność internetowa może się udzielać, są doskonałym źródłem informacji. To właśnie z nich, w tym przypadku: Reddit, Google+ i Twittera, dowiedzieliśmy się dziś, że rozpoczął się proces aktualizacji urządzeń z serii Nexus: smartfona Galaxy Nexus i tabletów: Nexus 7 i Nexus 10, do najnowszej wersji googlowskiej platformy: Androida 4.2.2.

Na chwilę obecną internetowy gigant Google nie ujawnił co konkretnie wnosi najnowsza aktualizacja. Wiemy jedynie, że jej głównym zadaniem jest rozwiązanie istniejących i znanych deweloperom koncernu z Mountain View problemów, a także zwiększenie wydajności i stabilności wspomnianych produktów. Ze screena dowiadujemy się o nowej możliwości korzystania z klawiatury: Gesture Typing oraz o personalizowaniu kont użytkowników.

Aktualizacji ważącej 47,6MB, można dokonać w trybie OTA (czyli przez WiFi, bez potrzeby podłączania do komputera). Jeśli jesteście posiadaczami któregoś z urządzeń z serii Nexus, sprawdźcie czy powiadomiły Was o czekającej aktualizacji. Jako że proces dopiero się rozpoczął, może się okazać, że na najnowszą wersję Androida będziecie musieli krótszą lub dłuższą chwilę poczekać.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona