Jailbreak Untethered iOS 6.1 już jest!
Ważne

Jailbreak Untethered iOS 6.1 już jest!

jailbreak ios 6.0 i 6.1

Drodzy posiadacze mobilnego sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłuszka, pracującego pod kontrolą iOS 6.1. Wreszcie nadszedł wyczekiwany przez wielu z Was moment, w którym możecie jailbreakować swoje urządzenie.

Aby dokonać modyfikacji oprogramowania, potrzebny jest komputer z Windowsem (najstarsza obsługiwana wersja to Windows XP), Linuksem (x86/x86_64) lub Mac OS X (minimum 10.5) oraz przewód do podłączenia tabletu, telefonu lub odtwarzacza do komputera. Zalecana jest również pięciominutowa cierpliwość.

Przed rozpoczęciem jailbreakowania sprzętu warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim należy dokonać backupu danych korzystając z iTunes (lub iCloud) – gdyby coś poszło nie tak, zawsze będzie można przywrócić dane, dzięki kopii zapasowej. Proces trwa około pięciu minut – przez ten czas należy unikać korzystania z jakichkolwiek funkcji iOS i iTunes, a najlepiej iść sobie zrobić herbatę.

Gotowi? W takim razie zapraszam na stronę evasi0n, gdzie dostępne są wszystkie potrzebne pliki.

Za Jailbreaka iOS 6.1 odpowiedzialny jest zespół deweloperów Evad3rs, w tym: PlanetBeing, pod2g i MuscleNerd. Zadziała na urządzeniach z iOS 6.1 (6.0 również): iPhone, iPad i iPad mini oraz odtwarzaczach iPod. Jest to Jailbreak Untethered, czyli trwały.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona