Ważne

MSI Enjoy 71 wkracza na rynek, zaczyna się robić tłoczno

image

Muszę przyznać, co nie będzie specjalnie oryginalnym stwierdzeniem, że rynek urządzeń mobilnych rozrasta się w niesamowitym tempie. Kolejne marki inwestują zwłaszcza w produkcję tabletów, na które nastał prawdziwy rynkowy boom. Do grona tych urządzeń dołączy niebawem kolejny produkt znanego wytwórcy notebooków – MSI.

Firma zapowiedziała tablet o nazwie Enjoy 71, który pod kilkoma względami przypomina znane wielu osobom urządzenia Ainola. Tablet MSI wyposażony zostanie w ekran o przekątnej ekranu 7 cali w rozdzielczości 1024×600 pikseli ze wsparciem dla gestów wielodotyku. Za płynne działanie interfejsu odpowiadać ma dwurdzeniowy procesor Amlogic 8726-MX o taktowaniu 1,5 GHz wspomagany przez GPU Mali 400 (również dwurdzeniowe). Do dyspozycji użytkownika MSI przeznaczyło 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci na dane, które łatwo można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD. Inne elementy specyfikacji to aparat 2 Mpx, kamerka VGA oraz złącza microUSB i miniHDMI. Warto odnotować, że obudowa Enjoy 71 wykonana będzie z metalu. Tablet pracować ma na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich. Cena urządzenia oscylować ma w okolicach 170 dolarów.

Jak widać, MSI Enjoy 71 na rynek nie wchodzi z hukiem, jednakże możemy liczyć na ciekawe produkty tej firmy w przyszłości. Jak wiadomo – rynkowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, bo na tej finalnie powinien skorzystać konsument.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona