Ważne

Microsoft Office na iOS coraz bliżej?

20121211-174131.jpg

Niektórzy twierdzą, że piekło szybciej zamarznie lub świat się skończy zanim Microsoft stworzy i udostępni oficjalną wersję swojego pakietu biurowego Office na mobilne urządzenia spod nadgryzionego jabłka. Wiele jednak wskazuje na to, że tak się ostatecznie stanie – i to będzie swego rodzaju koniec świata;). Informacje na ten temat krążą w sieci już od dawien dawna, ale dopiero od kilku tygodni pojawiają się faktyczne przesłanki, którym można wierzyć, że MS Office wkrótce zostanie udostępniony dla sprzętu z iOS. Dziś mamy do czynienia z kolejnymi.

Jak donosi Mac4Ever, na francuskiej stronie pomocy technicznej koncernu z Redmond pojawiły się, np. w tagach produktowych, oznaczenia jednoznacznie wskazujące na fakt, iż Office dla iPada i iPhone’a jest już coraz bliżej. Jak zobaczycie poniżej, na wspomnianej witrynie znalazły się określenia „Excel for iPad”, „PowerPoint for iPad” czy „Office Mobile for iPhone”.

20121211-173936.jpg

Jakiś czas temu wszystkim dobrze znany serwis TheVerge donosił, że Office na iOS zostanie udostępniony w marcu, natomiast Office na Androida – w okolicy maja 2013 roku. Już niebawem przekonamy się ile w tych plotkach było prawdy.

Tymczasem możemy podyskutować na temat edytorów tekstu na tablety – których używacie i uważacie za najbardziej ciekawe i funkcjonalne?

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona