Verbatim Power Pack – nowa linia przenośnych ładowarek
Ważne

Verbatim Power Pack – nowa linia przenośnych ładowarek

Za pośrednictwem wydanego w dniu dzisiejszym komunikatu prasowego, firma Verbatim poinformowała o wprowadzeniu na rynek linii przenośnych ładowarek Power Pack. Dzięki nim użytkownicy tabletów internetowych, czytników e-booków, smartfonów, zestawów słuchawkowych Bluetooth oraz innych urządzeń mogą zyskać dodatkową energię dla swojego sprzętu.

Ładowarki przenośne z linii Power Pack charakteryzują się niewielkimi gabarytami i smukłym kształtem, a także dużymi pojemnościami, przez co idealnie powinny sprawdzić się choćby podczas podróży, gdzie podłączenie urządzenia do gniazdka sieciowego może okazać się nie lada wyzwaniem.

Dzięki zaimplementowaniu dwóch portów USB, Verbatim Dual USB Power Pack umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Po jednokrotnym naładowaniu może całkowicie uzupełnić akumulator iPada i zachować jeszcze 40 procent ładunku do zasilania innego urządzenia. Ładowarka wyposażona jest w litowo-polimerowy akumulator o pojemności 10 000 mAh. Jej cena detaliczna wynosi 279 złotych.

Verbatim AA Power Pack, to nic innego jak ładowarka pozwalająca zmienić cztery baterie alkaliczne albo akumulatory AA w dodatkowe źródło energii dla naszego urządzenia. Przykładowo, umożliwia całkowite naładowanie iPhone’a na jednym komplecie baterii. Jest mała i waży zaledwie 40 gramów. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 59 złotych.

Ładowarka Verbatim Ultra-Slim Power Pack, cechująca się wielkością karty kredytowej i wagą 50 gramów, została wyposażona w litowo-polimerowy akumulator o pojemności 1 200 mAh. Koszt jej zakupu to 99 złotych.

Ostatnią propozycją firmy Verbatim jest kieszonkowa ładowarka Portable Power Pack z wbudowanym litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 2 200 mAh. Posiada ona kabel microUSB, dzięki czemu pozwala na ładowanie większości dostępnych na rynku urządzeń mobilnych, w tym tabletów internetowych, bez konieczności stosowania przejściówek. Jeśli jesteście zainteresowani jej zakupem, to musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 119 złotych.

informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona