S Note na tablecie Samsung Ativ Smart PC (wideo)
Ważne

S Note na tablecie Samsung Ativ Smart PC (wideo)

Strona serwująca nowinki technologiczne, FundHost.com, udostępniła filmik dotyczący jednego z tabletów serii Ativ Smart firmy Samsung.  Możemy na nim zobaczyć, że działający pod systemem Windows 8 Ativ Smart PC ma zostać wyposażony w aplikację S Note, dobrze znaną z urządzenia Galaxy Note 10.1. Program ten służy zarówno do tworzenia nowych plików tekstowych, grafik, jak i przeglądania plików PDF z możliwością dodawania własnych adnotacji.

Prezentacja dotyczy interfejsu oraz najważniejszych funkcji aplikacji, takich jak rozpoznawanie pisma odręcznego, tworzenie notatek, obrazków czy różnych okolicznościowych kartek. Całość zdaje się być łatwa w obsłudze, zarazem posiadając rozbudowane funkcje. Mimo że dzięki systemowi Windows 8 dostępnych będzie wiele innych tego typu programów, to jednak jest to miły gest ze strony producenta wobec użytkowników.

samsung atvi smart pc

Na filmiku można również zauważyć, że tablet będzie miał miejsce na schowanie rysika S-Pen, dzięki któremu korzystanie z aplikacji będzie równie przyjemne jak na Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 2 i Galaxy Note. Jednocześnie warto zauważyć, że uwzględnienie rysika nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem – już przy prezentacji serii Ativ Smart na targach IFA 2012 została udostępniona informacja, że zarówno Smart PC, jak i jego brat – Smart PC Pro, mają być wyposażone w 11-calowe ekrany, które wspierają obsługujący 1024 poziomy nacisku rysik S-Pen.

Przy okazji warto przypomnieć sugerowane ceny tabletów w Polsce:
– Samsung Smart PC (XE500T1C): 2999 zł,
– Samsung Smart PC Pro (XE700T1C): 3499 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona