Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń

lista życzeń wishlist google play

System operacyjny internetowego giganta Google rozwija się w dobrą stronę. Co chwilę dodawane są kolejne nowości, które mają wpłynąć na wygodę i intuicyjność korzystania z tabletów, smartfonów i innych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Jednym z takich miłych dodatków są listy życzeń w sklepie z aplikacjami Google Play. Już w połowie sierpnia informowaliśmy, że ta nowość ma zadebiutować, jednak dopiero dwa miesiące później faktycznie się to stało.

Lista życzeń to bardzo przydatna sprawa zwłaszcza dla osób, które lubią buszować po Google Play w poszukiwaniu ciekawych programów. Gdy znajdujecie interesującą aplikację czy grę i w pierwszej chwili nie wiecie czy się na nią zdecydować ze względu na jej koszt, teraz możecie ją dodać do listy życzeń i wrócić do niej później. Dotychczas, gdy nie zdecydowaliśmy się na kupno danej aplikacji, najczęściej o niej jakiś czas później zapominaliśmy. Od teraz tego problemu nie będzie.

Po wejściu w każdy program znajdujący się w Google Play, w prawym górnym rogu dodana została ikonka z plusem, której naciśnięcie powoduje dodanie aplikacji do listy życzeń. Aby do niej przejść należy wejść w menu i kliknąć “lista życzeń”.

Nowość dostępna jest w Google Play 3.9.16. Nie trzeba nic instalować ani aktualizować. W moim przypadku wystarczyło jedynie wyłączenie i ponowne włączenie urządzenia. Poniżej kilka screenów mojego autorstwa:

lista życzeń wishlist google play lista życzeń wishlist google play lista życzeń wishlist google play lista życzeń wishlist google play

źródło

Komentarze

 • zen

  ciekawy pomysł choć czytając tytuł pomyślałem że jeśli jakaś aplikacja nie jest zgodna z naszym modelem urządzenia to będzie można życzyć by ją rozszerzono, to byłaby dopiero ciekawa funkcja

 • norsil

  jak uaktualnić google play? bo ja cały czas mam stara wersję.

 • ANdek

  Zawsze możesz napisać do autora apki

 • Krzysieks

  U mnie się zaktualizował sklep do wersji 3.9.16 jednak nie mam tej funkcjonalności.

  • EhHh

   Ja na moim tablecie też nie :-(

 • kopeszka

  Funkcja dodania do listy zyczen nie jest dostepna dla wszyskich aplikacji. W jendych jest w innych nie ma.

  Cyt:
  “ciekawy pomysł choć czytając tytuł pomyślałem że jeśli jakaś aplikacja nie jest zgodna z naszym modelem urządzenia to będzie można życzyć by ją rozszerzono, to byłaby dopiero ciekawa funkcja”
  Jebnij baranka a nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos glupiego. Zamiast narzekac na brak wsparcie kup nowy telefon bo cale zycie na ‘X8’ czy innym gownie nie pojedziesz. Jesli app ma za duze wymagania to poprostu nie mozna jej pobrac – proste.

 • AdWolf

  U mnie się zaktualizował sklep do wersji 3.9.16 jednak nie mam tej funkcjonalności.Htc Desire S – ICS

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona