Ważne

12 nowych plansz w Granny Smith

granny smith

W grze Granny Smith jest coś takiego, co sprawia, że można w nią grać i grać i grać i się nie nudzi. Takie jest moje zdanie, ale i posiadaczy sprzętu z Androidem, którzy zakupili tą grę (o czym świadczy bardzo wysoka ocena w Google Play: 4,8). Co testuję jakiś tablet, to za każdym razem musi się na nim pojawić między innymi właśnie tytuł stworzony przez Mediocre (swoją drogą, zespół ten jest odpowiedzialny również za Sprinkle). Dziś gra Granny Smith doczekała się aktualizacji.

W zaktualizowanej wersji tytułu, oprócz wprowadzenia poprawek jego działania, dodanych zostało dwanaście nowych poziomów do przejścia (a może raczej… przejechania). Tym razem plansze są kosmiczne, bowiem akcja rozgrywa się właśnie w przestrzeni kosmicznej.

Granny Smith jest do nabycia w Google Play za 4,30 zł.

Informację wraz ze screenem podesłał Mikołaj – dzięki! ;)

Komentarze

  • aaa

    A ja polecam Devil’s Attorney – zabawa świetna.

  • Miki

    Nie ma za co :D I te nowe plansze są dużo trudniejsze , z czego się chyba większośc z nas cieszy :P

  • siekieer

    2 dni temu zakupiłem Granny Smith – warta tych 4PLN bez dwóch zdań:) Szkoda, że w momencie jak Horn był w wielkiej przecenie, nie miałem jeszcze N7. Teraz 26PLN jednak szkoda, a 0.85PLN to była śmieszna cena. Marzyłby mi się port trial evolution z xboxa oraz jakaś rajdówka z niezłym arcadowym modelem jazdy(port colina 2?:).

  • Granny Smith zakupiłem od razu po tym jak zobaczyłem tego newsa. 4 zł za taką zabawę? No dobre :D Oprócz tego bardzo spodobała mi się gra Riptide GP, którą też kupiłem. Faktycznie, też żałuję, że nie kupiłem Horna…tylko 80 gr?! Boże…czekam na promocje gier i wsparcie dla ekranów FullHD :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona