Ważne

Algiz 10x – tablet do zadań specjalnych

tablet algiz x10

Przyzwyczailiśmy się, że tablety to urządzenia bardzo podatne na czynniki zewnętrzne – zarysowania, upadki, zakurzenia, itp. Jednak warto pamiętać, że oprócz „zwykłych” urządzeń tego typu, istnieje również segment sprzętu do zadań specjalnych. Jednym z nich jest Algiz 10x, któremu nie jest straszna zła pogoda, zanieczyszczenia, wstrząsy…

Skoro już o jego odporności mowa, warto rozwinąć ten temat. Algiz 10x to urządzenie spełniające normy IP65 i MIL-STD-810G. To z kolei oznacza, że nie jest mu straszny kurz, woda, wstrząsy, ekstremalne temperatury, upadki i inne czynniki zewnętrzne. Dodatkowo posiada odporny ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli z technologią MaxView.

Urządzenie oprócz tego, że jest odporne, posiada zaawansowane parametry techniczne. Zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor Intel Atom N2800, 4GB RAM, a całość pracuje pod kontrolą Windows 7 – z gotowością do aktualizacji do Windows 8.

Tablet Algiz 10x może się pochwalić wodoodpornymi portami USB, wyjściem VGA i RS 232, a na karcie jego specyfikacji znajdziemy także Bluetooth 4.0, WiFi, GPS, aparat o rozdzielczości 5 Mpix z LED, slot kart microSD oraz SSD o pojemności 64GB.

Algiz 10x trafi do sprzedaży na początku stycznia 2013 roku. Jego cena nie została podana.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona