7-calowy Ematic FunTab Pro - jeszcze jeden tablet dla dzieci - Tabletowo.pl

7-calowy Ematic FunTab Pro – jeszcze jeden tablet dla dzieci

Tabletowo.pl 7-calowy Ematic FunTab Pro - jeszcze jeden tablet dla dzieci Nowości

Już wkrótce dzieci będą miały podobnie szeroki wybór dedykowanych im tabletów, jak my „dachówek” z prawdziwego zdarzenia. Co ciekawe, urządzenia stworzone z myślą o najmłodszych nie ustępują możliwościami swoim droższym, poważniej wyglądającym braciom. Więcej – jedno z nich może pochwalić się całkiem niezłą specyfikacją, w której skład wchodzi czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3. Jeżeli od dłuższego czasu nosicie się z zamiarem zakupu tabletu dla swojej pociechy, zainteresujcie się nową propozycją Ematic.

Ematic FunTab Pro, jak głosi tytuł wpisu, jest 7-calowcem mogącym pochwalić się matrycą o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, CPU taktowanym zegarem 1GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej i systemem operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich (zapewne z jakąś nakładką, która uniemożliwi milusińskim zabawę ustawieniami i pobieranie płatnych aplikacji). Co ciekawe, na pokładzie FunTab Pro producent umieścił kilka przydatnych gier i aplikacji. Jest to Zoodles mające stworzyć „bezpieczne dla dziecka środowisko sprzyjające nauce”, programy Skitch, School Assistant oraz gry Cut The Rope i Angry Birds.

Całość została zapakowana w przyjemną dla oka obudowę o zaokrąglonych rogach i profilu gwarantującym pewny chwyt. W przypadku dzieci jest to niezwykle ważne – szczególnie te najmłodsze lubują się w ciskaniu o ściany i gryzieniu wszystkich przedmiotów, które wpadną im w ręce. Za tablet Ematic FunTab Pro dla Waszej pociechy (lub dla Was samych, nie wnikam) przyjdzie Wam zapłacić 150 amerykańskich dolarów. Urządzenie już wkrótce trafi do oferty sklepu Walmart.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona