Produkcja Sony Xperia Tablet S wstrzymana. Przyczyną wada techniczna - Tabletowo.pl

Produkcja Sony Xperia Tablet S wstrzymana. Przyczyną wada techniczna

Tabletowo.pl Produkcja Sony Xperia Tablet S wstrzymana. Przyczyną wada techniczna Nowości

Jeżeli ostrzycie sobie zęby na tablet Sony Xperia Tablet S, radzę Wam uzbroić się w cierpliwość. Zaoszczędzicie pieniędzy i nerwów, jeżeli z zakupem najnowszej dachówki Sony* wstrzymacie się jeszcze kilka tygodni. Jak donosi wiele serwisów branżowych, Sony Xperia Tablet S ma wadę konstrukcyjną, która czyni zeń urządzenie wrażliwe na wilgoć.

Tym, co przeoczyli inżynierowie Sony, jest drobny odstęp pomiędzy wewnętrzną częścią obudowy a ekranem. Detal niby niewielki, a jednak mający kolosalne znaczenie dla japońskiego producenta, który swój 9,4-calowy tablet reklamuje jako wodoodporny i wytrzymały. Wspomniana wada konstrukcyjna z karty specyfikacji urządzenia usuwa jeden z jego największych atutów. Jeżeli Sony nie naprawi błędu i nie wprowadzi na rynek nowej partii tabletów, może spodziewać się poważnych problemów ze strony klientów, a najprawdopodobniej także instytucji zajmujących się kontrolą jakości sprzedawanych towarów.

W tej chwili w rękach użytkowników znajduje się około 100 000 egzemplarzy Xperia Tablet S. Sony obiecuje, że naprawi każdy tablet, który z jego winy uległ uszkodzeniu. Damy Wam znać, gdy będziemy wiedzieli więcej. Tymczasem nie próbujcie topić swojej „dachówki” w wannie. I tak nie zacznie śpiewać.

*Słowa kieruję do mieszkańców Wielkiej Brytanii

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona