Premiera Androida 4.2 już w październiku lub listopadzie? - Tabletowo.pl

Premiera Androida 4.2 już w październiku lub listopadzie?

Android 4.1 Jelly Bean wciąż jeszcze na dobre nie rozgościł się i nie zadomowił na rynku, a już pojawiają się słuchy dotyczące kolejnej wersji mobilnej platformy internetowego giganta. Według najnowszych spekulacji, Android 4.2 ma zadebiutować już niebawem – z różnych źródeł wynika, że w październiku lub w listopadzie, czyli pięć-sześć miesięcy po ostatniej edycji – Jelly Bean (przypomnijmy, że prezentacja „żelki” miała miejsce na Google I/O 2012 pod koniec czerwca).

Najnowsze plotki sugerują, że Android 4.2 zadebiutuje wraz z nowym smartfonem Google, wyprodukowanym przy współpracy z LG: Optimus G Nexus. Ile jest w tym prawdy – trudno powiedzieć, ale całość brzmi dość logicznie i układa się w pewną całość. Przy okazji warto wspomnieć, że istnieje prawdopodobieństwo, że nowy Android zyska nazwę Key Lime Pie.

Jak można wnioskować z numerka kolejnej wersji Androida – 4.2 – w systemie nie zajdą jakieś znaczące zmiany. Możemy się raczej spodziewać kosmetycznych zmian w stosunku do Androida Jelly Bean i dodania kilku nowych funkcjonalności, ale raczej nie rewolucyjnych. Gdyby miało być inaczej, koncern z Mountain View zdecydowałby się na nazwanie go Androidem 5.0 (ten, podobno, ma nadejść jesienią 2013). Ale w sumie na tym etapie plotek wszystko jest możliwe.

Ale skoro już jesteśmy przy kolejnej wersji Androida – czego byście po niej oczekiwali? Jakich zmian, nowości, udogodnień? Dajcie znać w komentarzach.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona