Samsung aktualizuje Galaxy Tab 10.1 P7500 do Androida ICS - Tabletowo.pl

Samsung aktualizuje Galaxy Tab 10.1 P7500 do Androida ICS

Samsung wreszcie zlitował się nad posiadaczami tabletu Galaxy Tab 10.1 z 3G (P7500) i wydał aktualizację systemu do Androida Ice Cream Sandwich (tak, to wersja wcześniejsza od Jelly Bean). Pierwsze mejle w tej sprawie otrzymałam co prawda kilka dni temu, jednak dopiero dziś znaczna część użytkowników tego tabletu odnotowała możliwość zasmakowania w „lodowej kanapce”, co widać po pojawiających się komentarzach pod wpisami o tabletach Samsunga, jak na naszym profilu na Facebooku.

Pod koniec sierpnia polski oddział Samsunga poinformował o dostępności aktualizacji dla Galaxy Tab 10.1 WiFi – P7510. Miesiąc później rozpoczął się proces aktualizowania urządzeń z 3G – P7500. Szkoda tylko, że na Androida 4.0 posiadaczom wspomnianych produktów przyszło czekać aż tak długo… A Jelly Bean (4.1) nie uświadczą w ogóle (chyba że drogą nieoficjalną).

Weźcie swoje tablety Galaxy Tab 10.1 P7500 do rąk i sprawdźcie czy pojawiło się powiadomienie o dostępności aktualizacji. Jeśli nie, zajrzyjcie do ustawień… Jeśli i tam go nie uświadczycie, spróbujcie przez Kies.

Tabletowo.pl Samsung aktualizuje Galaxy Tab 10.1 P7500 do Androida ICS Nowości Samsung

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;) Specjalne podziękowania dla Przemka za screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona