Ważne

Jetpack Joyride wlatuje do Google Play. Dobra zabawa za darmo!

Znacie grę Jetpack Joyride? W sklepach Apple AppStore i Amazon AppStore, a nawet na Facebooku dostępna jest do wielu miesięcy, ale dopiero w piątek zawitała do Google Play. Gra została stworzona przez Halfbrick Studios, firmę będącą autorem takich hitów jak Fruit Ninja, Age Of Zombies i Monster Dash. Jeżeli graliście w któryś z tych tytułów, wiecie, że z Jetpack Joyride nie będziecie się nudzić.

Jetpack Joyride pobrałem w Apple AppStore w ubiegłym roku, ponieważ w specjalnej promocji było darmowe, a na dodatek zostało wyróżnione przez Apple jako „Gra roku” w iTunes Rewind 2011. Sekret sukcesu gry tkwi w prostocie jej działania: zadaniem gracza jest sterowanie bohaterem zwanym Barrym Steakfriesem, który, wyposażony w różnej maści plecaki odrzutowe i dopalacze, musi unikać blokad elektrycznych, rakiet i laserów. Walcząc o życie, Barry „smaży” spanikowanych naukowców i zbiera monety, za które gracz może kupić lepszy plecak odrzutowy, bonusy lub nowe ubrania. Wbrew pozorom Jetpack Joyride nie jest grą łatwą – unikanie przeszkód w odpowiednim momencie i pokonanie jak najdłuższego dystansu wymaga doskonałego refleksu i wyczucia.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił, zajrzyjcie do Google Play, skąd możecie pobrać Jetpack Joyride za darmo. Grę testowałem na 9,7-calowym tablecie z Androidem 4.1 Jelly Bean i nie odnotowałem problemów. Rozdzielczość grafiki nie jest najwyższa, ale to nie psuje radości płynącej z rozgrywki. Bawcie się dobrze i uważajcie na pojawiające się znienacka lasery!

via Boy Genius Report, Halfbrick

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona