Emblem, czyli jak powinny wyglądać powiadomienia na iPadzie - Tabletowo.pl
Ważne

Emblem, czyli jak powinny wyglądać powiadomienia na iPadzie

Tabletowo.pl Emblem, czyli jak powinny wyglądać powiadomienia na iPadzie Apple

Jeżeli znudził Wam się sposób, w jaki wyświetlane są powiadomienia na Waszych iPadach, zainteresuje Was projekt o nazwie Emblem. Jest to zaprezentowany na konferencji JailbreakCon dodatek do systemu iOS, który sprawia, że pojawiające się na ekranie informacje o nowych zdarzeniach wyglądają podobnie jak na komputerach Apple z OS X.

Za Emblem stoi Joshua Tucker, wiodący twórca rozszerzeń interfejsu dla iOS. Jeżeli jego nazwisko nie wydaje Wam się wystarczającą gwarancją jakości, zajrzyjcie do Cydii, gdzie znajdziecie Emblem w cenie 1,99 dolarów i przetestujcie jego możliwości. Za te niewielkie pieniądze otrzymacie dodatek, który uczyni system powiadomień bardziej funkcjonalnym. Emblem oferuje piękne, wzorowane na iOS animacje, obsługę za pomocą gestów (np. przytrzymaj i przesuń, by wygasić powiadomienie), szybkie zarządzenie wiadomościami oraz grupowanie powiadomień wysłanych przez tę samą aplikację.

Tabletowo.pl Emblem, czyli jak powinny wyglądać powiadomienia na iPadzie Apple

Jak widzicie na zamieszczonych zrzutach ekranu, banery z informacjami o nowych zdarzeniach pojawiają się w prawym górnym roku ekranu, a użytkownik ma możliwość usunięcia ich, nim zostaną przeniesione do Centrum Powiadomień. To bardzo użyteczny dodatek, któremu warto dać szansę. Pamiętajcie, że aby uzyskać dostęp do sklepu Cydia i zainstalować Emblem, Wasze tablety muszą mieć zdjęte zabezpieczenia systemu. Więcej o procedurze zwanej jailbreakiem przeczytacie w tym wpisie.

Ciekawostka: przy pierwszym uruchomieniu Emblem, z instrukcjami użytkowania zapozna Was wirtualna asystentka Siri. How cool is that?

via Cult Of Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona