Veho Pebble Folio: skórzane etui do iPada z baterią 6600 mAh na iBOOD za 180 złotych - Tabletowo.pl
Ważne

Veho Pebble Folio: skórzane etui do iPada z baterią 6600 mAh na iBOOD za 180 złotych

Tabletowo.pl Veho Pebble Folio: skórzane etui do iPada z baterią 6600 mAh na iBOOD za 180 złotych Akcesoria Apple Nowości

Wszystkie generacje tabletu Apple znane są z długiej pracy akumulatora – spokojnie można korzystać z niego cały dzień, a ten jeszcze nie woła o podłączenie do ładowarki. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że nie mamy możliwości podłączenia go do źródła pożywczej energii, dobrym rozwiązaniem jest posiadanie zewnętrznego akumulatora. A jeszcze lepiej mieć zintegrowaną baterię ze skórzanym etui. Taką propozycją kusi nas dzisiaj iBOOD. W ofercie znalazło się bowiem skórzane etui do iPada, Veho Pebble Folio, z baterią o pojemności 6600 mAh. Koszt akcesorium z przesyłką to 180 złotych.

Czy się opłaca? Wystarczy spojrzeć na ceny skórzanych pokrowców do iPada dostępnych na polskim rynku oraz na koszt Veho Pebble Folio na brytyjskim rynku. Akcesorium kosztuje 130 funtów na oficjalnej stronie producenta, a 110 funtów na brytyjskim Amazonie. Wychodzi na to, że 180 złotych (etui z baterią + koszt przesyłki), to ciekawa propozycja.

W opisie oferty możemy przeczytać, że bateria oferowana wraz z etui umożliwia ładowanie iPhone’a/iPada, smartfonów i innych mobilnych urządzeń (w zestawie otrzymujemy pięć różnych końcówek, w tym 30-pinową Apple). Warto zauważyć, że DC wejściowy to 5V/1A, natomiast DC wyjściowy: 5,3V/1A.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości syntetycznej skóry, której zadaniem jest ochrona iPada – pierwszej, drugiej lub trzeciej generacji. Co ważne, dzięki magnetycznej osłonie uruchamia się funkcja sleep/wake. Waży 435 g, a wymiary to 270 x 248 x 20 mm. Gwarancja: dwa lata.

Dzisiejszą ofertę iBOOD znajdziecie pod tym adresem. Pamiętajcie, że ważna jest tylko dziś, do północy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona