TazPad V2: superbezpieczny tablet z NFC i systemem autoryzacji biometrycznej - Tabletowo.pl

TazPad V2: superbezpieczny tablet z NFC i systemem autoryzacji biometrycznej

Tabletowo.pl TazPad V2: superbezpieczny tablet z NFC i systemem autoryzacji biometrycznej Nowości

Jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo? Jeśli odgrywa kluczową rolę, zainteresujcie się TazPadem V2, tabletem powstałym w wyniku współpracy firm TazTag i INSIDE Secure. Na pierwszy rzut oka urządzenie nie wyróżnia się niczym szczególnym: ma 7-calowy ekran (800 x 480), procesor 1GHz, 512MB RAM DDR2, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, układ graficzny Mali-400, akcelerometr, czujnik natężenia światła, A-GPS, port USB-host, złącze microUSB, 8GB + 16GB pamięci wewnętrznej czytnik kart microSDHC, aparat fotograficzny 5 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, WI-Fi, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 6000 mAh.

Dopiero po zapoznaniu się z szeroką ofertą dodatków ujawniają się zalety 7-calowego tabletu. Do najważniejszych należy obecność modułu SecuRead  i szeroki wachlarz połączeń bezprzewodowych. TazPada V2 wyposażono w modem 3G umożliwiający szybką wymianę danych w dowolnym miejscu i czasie oraz wsparcie dla dwóch protokołów NFC z certyfikatem EMVCo: INSIDE SecuRead NFC oraz Open NFC z czytnikiem biometrycznym. Pierwszy z nich jest w stanie przechowywać obrazy odcisków palców i przeprowadzić dokładne porównanie autentyczności, natomiast drugi gwarantuje szerokie zastosowanie w przemyśle profesjonalnym i konsumenckim.

Dzięki zestawowi nowinek technologicznych, których próżno szukać w produktach konkurencji, TazPad V2 zainteresuje firmy dbające o bezpieczeństwo. Niewątpliwie stanie się częścią systemów bankowych, giełd maklerskich, kontroli dostępu i tożsamości i finansowych. W tej chwili w Europie, Afryce Południowej, Azji i Indiach prowadzone są programy pilotażowe, w których TazPad V2 wykorzystywany jest przez rządy planujące udostępnienie obywatelom elektronicznych wersji swoich usług.

Wygląda na to, że TazPad V2 zdołał kompleksowo wypełnić swoją niszę. Jeżeli przypadły Wam do gustu jego możliwości, zapraszam na stronę internetową producenta, gdzie znajdziecie więcej informacji.

źródło: notatka prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona