Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM - Tabletowo.pl

Nowy Play Online i Wspólny internet – jeden abonament, kilka kart SIM

iPhone 5 sprzedaje się jak świeże bułeczki (dwa miliony egzemplarzy w dobę!), a Play znów próbuje zrewolucjonizować rynek. I co najlepsze – znów mu się udaje! Po wprowadzeniu świetnej oferty Play Fresh z roczną ważnością konta po doładowaniu i darmowymi rozmowami pomiędzy abonentami tego operatora, teraz przyszła pora na nowość w ofercie internetu mobilnego. W nowych taryfach Play Online wprowadzona została usługa Wspólny internet, dzięki której można korzystać z kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady Wspólnego internetu są bardzo proste i znane już w wielu zachodnich krajach, kwestią czasu było zaoferowanie podobnej usługi w Polsce – mam nadzieję, że pozostali operatorzy wezmą przykład z Play. A wszystko rozchodzi się o możliwość korzystania z kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu, czyli dzielenia transferu mobilnego internetu na dwa urządzenia (lub dwie osoby); a mimo wszystko płacimy wtedy jeden abonament. Usługa nie jest darmowa. Klienci indywidualni muszą się liczyć z miesięczną opłatą za dodatkową kartę SIM 5 złotych brutto (i mogą mieć tylko jedną dodatkową kartę), natomiast klienci biznesowi – 4 złote netto za każdą z maksymalnie trzech kart SIM. Istotną kwestią jest fakt, iż na każdej karcie można ustawić limit transferu danych.

Tabletowo.pl Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM Ciekawostki Nowości

Nowe oferty Play Online

Tabletowo.pl Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM Ciekawostki Nowości

Play Online dla studentów i seniorów

Play przygotował również cztery plany taryfowe dla studentów (na 12 miesięcy) oraz dla seniorów (na 24 miesiące). Są dokładnie takie same, różnią się wspomnianą długością trwania umowy.

Tabletowo.pl Nowy Play Online i Wspólny internet - jeden abonament, kilka kart SIM Ciekawostki Nowości
„Internet na chwilę”, czyli jeszcze jedna nowość na koniec: oferta dla osób, które nie chcą wiązać się czasowo z operatorem. 2GB danych (1MB/s) za 19,90 złotych bez zobowiązania czasowego.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona