Ważne

Motorola Flip Stand: uniwersalny stojak dla tabletu i telefonu za 30 dolarów

Posiadacze tabletów internetowych nie mogą narzekać na brak dedykowanych etui, pokrowców, plecków, stacji dokujących i stojaków, ale większość z tych akcesoriów pochodzi z Chin i jest wątpliwej jakości. Z tego powodu ogromną popularnością cieszą dodatki sprzedawane przez producenta urządzeń. Klienci wierzą, że jeżeli są zadowoleni z tabletu, to i z etui lub stojaka będą. Ponadto, akcesoria producentów cechują się idealnym dopasowaniem do danego modelu i dobrą jakością wykonania. Oczywiście są odstępstwa od tej reguły; na rynku są firmy specjalizujące się projektowaniu i produkcji naprawdę wspaniałych dodatków nie tylko zwiększających funkcjonalność, ale także poprawiających wygląd naszych gadżetów.

Nie ulega wątpliwości, że zaprezentowany przez Motorolę stojak Flip Stand znajdzie szerokie grono odbiorców. Będzie miało na to wpływ nie tylko wyżej opisane podejście do akcesoriów oryginalnych, ale także konstrukcja i niezwykle atrakcyjna, bo wynosząca zaledwie 30 dolarów, cena. Fil Stand jest uniwersalnym stojakiem dla wszystkich urządzeń mobilnych. Specjalne ramionka pozwalają na umieszczenie w nich smartfonu lub odtwarzacza muzycznego, a zamknięcie ich zaowocuje ukazaniem się pełnowymiarowego stojaka dla tabletu internetowego o wymiarach 4.3″ x 4″ x 2.8″. Flip Stand zajmuje niewiele miejsca i umożliwia operowanie urządzeniem w dowolnym położeniu oraz swobodny dostęp do złącz i portów. Co więcej, Motorola sprzedaje specjalny przewód Smart Charger za pomocą którego można podłączyć do stojaka i ładować niektóre telefony komórkowe (np. Atrix HD, Defy XT, Electrify 2, or Photon Q 4G LTE). Jak działa Stand Flip? Obejrzyjcie prezentację wideo.

30 dolarów to stosunkowo niewiele. Na rynku są akcesoria, które kosztują znacznie więcej, a oferują podobną funkcjonalność. Stojak Stand Flip jest uniwersalny, więc będzie współpracował ze znakomitą większością smartfonów i tabletów każdej marki. Co o nim sądzicie?

via Liliputing

Komentarze

 • m

  “niezwykle atrakcyjna, bo wynosząca zaledwie 30 dolarów, cena.”

  Gratuluję autorowi zasobności portfela.

  • uze

   Myślę, że trochę się pospieszyłeś z tą ciętą ripostą.

   Mam dwa uchwyty samochodowe – jeden oryginalny Motoroli, drugi tani chiński, kupowałem najpierw chiński, zgadnij dlaczego przestałem z nim jeździć i kupiłem oryginalny?
   W pełni się z Panem Jarkiem zgodzę, że cena na to oryginalne akcesorium jest atrakcyjna.

   No chyba, że ktoś uparcie szukając najtańszych zamienników woli kupować co kilka miesięcy chińszczyznę, wyglądającą gorzej, łamiącą się od używania, czy nie oferującą podobnej funkcjonalności (uchwyt Moto ma wyprowadzenie audio do radia, więc nie trzeba puszczać dźwięku po BT lub wpinać osobno kabla do telefonu…)

 • m

  A ja mam oryginalny uchwyt Nokii za 20 zł i jestem zadowolony.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona