Tablet Nokii z Windows 8 ujrzy światło dzienne już dziś? (update: niestety nie) - Tabletowo.pl

Tablet Nokii z Windows 8 ujrzy światło dzienne już dziś? (update: niestety nie)

Nokia. Kiedyś potentat na rynku telefonów komórkowych, teraz tylko jedna z wielu firm, która stara się o kawałek – mniejszy lub większy – smartfonowego tortu. Na rynku tabletów zupełnie niewidoczna. Od marca wiemy jednak, że główny inżynier fińskiego koncernu ciężko pracuje nad tabletem Nokii. Być może ujrzy światło dzienne już dziś.

Pierwsze przesłanki co do tego pojawiły się ledwie kilka dni temu, kiedy to w sieci znalazło się pewne zdjęcie (dla przypomnienia – poniżej). Przedstawiało dwa urządzenia, z czego na jednym można było dostrzec skrótu do komputerowego interfejsu Aero z systemu Windows 8. Dziś spekulacje te są kontynuowane.

Z informacji, do których wynika z informacji uzyskanych przez fiński portal Tekniikka & Talous wynika, że Nokia w Kalifornii faktycznie pracuje nad tabletem z Windows 8. Co więcej, ze swojego źródła, podobno wiarygodnego, wiedzą również, że urządzenie to ma być zaprezentowane podczas dzisiejszej konferencji Nokii i Microsoftu.

Plotki plotkami, a rzeczywistość i tak te wszystkie informacje zweryfikuje. Co ważne – już dziś. Jeśli faktycznie Nokia zaprezentuje swój tablet z Windows 8, na pewno o nim poinformujemy. Tymczasem wiadomo, że w Nowym Jorku mamy poznać nowe smartfony Nokii z Windows Phone 8. Wśród nich mają być: Lumia 920 i Lumia 820.

Tabletowo.pl Tablet Nokii z Windows 8 ujrzy światło dzienne już dziś? (update: niestety nie) Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Aktualizacja:

Niestety, na konferencji prasowej nie został pokazany tablet…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona