Dwie tabletowe nowości od Apollo: Quicki 727 i Quicki 732 - Tabletowo.pl

Dwie tabletowe nowości od Apollo: Quicki 727 i Quicki 732

Myślę, że zdecydowana większość obserwatorów rynku tabletów zauważyła pewną prawidłowość. Jeśli nie dzieje się nic – zwłaszcza, jeśli pod uwagę bierzemy polskie półki sklepowe, to są totalne pustki. Ale jeśli już coś zaczyna się dziać, to za premiery urządzeń bierze się kilku producentów jednocześnie. Z taką sytuacją mamy do czynienia również dzisiaj. W ciągu ostatnich kilku godzin poznaliśmy takie modele, jak: Yarvik Zania 10” TAB462 oraz MyPhone MyTAB 10. Do tego grona dołączają kolejne dwie tabletowe nowości od firmy Apollo: Quicki 727 i Quicki 732.

Nie mam pojęcia czym różnią się od siebie oba modele. Początkowo myślałam, że może obudową, bo w parametrach technicznych widać wyłącznie podobieństwa, ale moja teoria została obalona przez załączone do informacji prasowych zdjęcia (patrz niżej) – przedstawiają te same modele.

Quicki 727 i Quicki 732 zostały wyposażone w jednordzeniowe procesory Boxchip A13 (Cortex A8) o taktowaniu 1,2GHz z Mali 400, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.0. Modele posiadają 7-calowe wyświetlacze pojemnościowe o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z 5-punktowym multitouch, kamerki 0,3 Mpix, WiFi, slot kart microSD, port miniUSB oraz 3.5 mm jack audio. W obu przypadkach zabrakło wyjścia HDMI, Bluetooth, GPS czy 3G, więc można je nazwać typowymi budżetowymi propozycjami.

Cena nowych tabletów Apollo nie została ujawniona. Wiadomo natomiast, że do sprzedaży trafią w drugiej połowie września. Pytanie tylko czy aby na pewno ktoś będzie chciał je kupić… Chyba że cena faktycznie będzie bardzo atrakcyjna (z naciskiem na BARDZO).

Tabletowo.pl Dwie tabletowe nowości od Apollo: Quicki 727 i Quicki 732 Nowości   Tabletowo.pl Dwie tabletowe nowości od Apollo: Quicki 727 i Quicki 732 Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona