Dwie tabletowe nowości od Apollo: Quicki 727 i Quicki 732

Myślę, że zdecydowana większość obserwatorów rynku tabletów zauważyła pewną prawidłowość. Jeśli nie dzieje się nic – zwłaszcza, jeśli pod uwagę bierzemy polskie półki sklepowe, to są totalne pustki. Ale jeśli już coś zaczyna się dziać, to za premiery urządzeń bierze się kilku producentów jednocześnie. Z taką sytuacją mamy do czynienia również dzisiaj. W ciągu ostatnich kilku godzin poznaliśmy takie modele, jak: Yarvik Zania 10” TAB462 oraz MyPhone MyTAB 10. Do tego grona dołączają kolejne dwie tabletowe nowości od firmy Apollo: Quicki 727 i Quicki 732.

Nie mam pojęcia czym różnią się od siebie oba modele. Początkowo myślałam, że może obudową, bo w parametrach technicznych widać wyłącznie podobieństwa, ale moja teoria została obalona przez załączone do informacji prasowych zdjęcia (patrz niżej) – przedstawiają te same modele.

Quicki 727 i Quicki 732 zostały wyposażone w jednordzeniowe procesory Boxchip A13 (Cortex A8) o taktowaniu 1,2GHz z Mali 400, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.0. Modele posiadają 7-calowe wyświetlacze pojemnościowe o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z 5-punktowym multitouch, kamerki 0,3 Mpix, WiFi, slot kart microSD, port miniUSB oraz 3.5 mm jack audio. W obu przypadkach zabrakło wyjścia HDMI, Bluetooth, GPS czy 3G, więc można je nazwać typowymi budżetowymi propozycjami.

Cena nowych tabletów Apollo nie została ujawniona. Wiadomo natomiast, że do sprzedaży trafią w drugiej połowie września. Pytanie tylko czy aby na pewno ktoś będzie chciał je kupić… Chyba że cena faktycznie będzie bardzo atrakcyjna (z naciskiem na BARDZO).

tablet apollo quicki 727 apollo quicki 732

Komentarze

 • Nexxt

  taki “urodzaj” bo prawdopodobnie właśnie przypłunął jakiś większy chiński kontenerowiec do Trójmiasta (lub Hamburga czy czegoś tam) ;)
  z smartfonami z Chin jest podobnie – strasznie w ostatnich dniach dużo nowości

  -tak jak kiedyś pomorańcze z Kuby na święta :P

 • WojtekM

  To są tablety czasoprzestrzenne! Na ekranie z lewej strony jest 8:08, a w zasobniku systemowym 5:12 ;-)

  • podpis

   Tablet jest tak wolny ze tyle czasu dane przetwarza..

 • Apollo

  Moglibyście darować sobie publikowanie newsow o tabletach z 512 mb i jednojajowcami, bo chyba czytelnicy tego portalu chcą czegoś więcej :)

 • rk

  Parę innych quicki też mają te same parametry :) Ciekawe też czy poprawili obsługę gwarancyjną… ciekawe rzeczy na forach ludzie wypisują.

 • Johnykalesony

  Wof, jakie ciekawe tablety.

 • m

  Blablabla, blablabla … JEDNORDZENIOWE… zieeeeew

 • kk

  nic ciekawego i godnego uwagi chyba.

 • jpd

  Ja mam model 726 i jestem z niego zadowolony. Co do serwisu rowniez nie narzekam. Po upadku pekl mi ekran i trzeba go bylo wymienic. Szybko sie z nim uporali.

 • lelkaa

  a ja nie polecam. Kupiłam go i na następny dzień trafił do reklamacji. Wadą był wyświetlacz, na którym było widać pasek martwych pikseli. Na rozpatrzenie reklamacji czekam już ponad miesiąc….

 • smok

  banda bałwanów i tyle się tu wypowiada, żaden z was nie ma ani pojęcia o elektronice ani o informatyce, to wam nie pasuje to tamto!!, skoro to tani tablet to co od niego chcecie wymagać!!! może czterordzeniowego procka!! albo cholera wie ile operacyjnej!..
  w cenie w jakiej jest to bardzo dobry tablet ,chcesz wypasiony kup sobie za 1900Zl, i kropka..

 • Antekrymcymcym

  Jest tani ze względu na procesor boxowy,pamięć 512MB,ekran800x480,baterie 2300mAh.Do filmów,muzyki,internetu oraz prostych gierek idealnie zastępuje laptopa.
  Co do psujących się ekranów to polecam gimbazie więcej nim rzucać i wyginać we wszystkie strony oraz dawać psu na zabawkę ,wtedy będzie extra działał.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona