Nie będzie 7-calowego tabletu Sony - Tabletowo.pl

Nie będzie 7-calowego tabletu Sony

Tabletowo.pl Nie będzie 7-calowego tabletu Sony Nowości Plotki / Przecieki

Uważnym Czytelnikom Tabletowo.pl na pewno nie umknął uwadze news dotyczący rzekomo nadchodzącego 7-calowego tabletu Sony. Informacja na jego temat pojawiła się w sieci ledwie tydzień temu, kilka dni przed rozpoczęciem targów IFA 2012. Sama byłam święcie przekonana, że wspomniane wydarzenie, będzie doskonałą okazją do zaprezentowania światu tego urządzenia. Niestety, małego tabletu Sony się nie doczekaliśmy. I nie doczekamy. W Berlinie Sony zaprezentowało kilka innych produktów: Xperia Tablet S, VAIO Duo 11 oraz VAIO Tap 20. Niestety, w przypadku tego urządzenia to, że nie zostało zaprezentowane na IFA 2012 oznacza, że nie zostanie pokazane w ogóle. Przynajmniej na razie.

Firma Sony oficjalnie oznajmiła, że obecnie nie ma w planach premiery 7-calowego tabletu. Zamiast tego woli się skupić na urządzeniach high-endowych i premium, tworzyć innowacyjne produkty wysokiej klasy, itp.

Taki ruch nie może dziwić. Konkurencja na rynku 7-calowych tabletów jest coraz większa i silniejsza. Google Nexus 7, nadchodzący iPad mini oraz kolejne dwa modele od Amazonu, chińczyki z coraz ciekawszymi parametrami – jest się czego obawiać. Ale z drugiej strony: przecież konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła…

A sprzęt Sony, który widzieliśmy na zdjęciu (powyżej), zapowiadał się interesująco. Zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy jego wzornictwo, które nawiązywało do smartfonów Xperia: S, P i U. Szkoda.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona