Promocja w USA: Asus Transformer Pad TF300 z darmową klawiaturą - Tabletowo.pl
Ważne

Promocja w USA: Asus Transformer Pad TF300 z darmową klawiaturą

Tabletowo.pl Promocja w USA: Asus Transformer Pad TF300 z darmową klawiaturą Asus Ciekawostki Nowości

Jak łatwo, szybko i na całym świecie rozreklamować sklep internetowy z elektroniką i przyciągnąć potencjalnych klientów? Właściciele Sears znają receptę na sukces: zorganizować promocję, w ramach której można nabyć ciekawy produkt z dość drogim gratisem. W tym przypadku mowa o ofercie, w której przy zakupie Asusa Transformer Pad TF300 za 399 dolarów, gratis otrzymujemy klawiaturę – stację dokującą do tego modelu, która normalnie kosztuje 149 dolarów.

I choć promocja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych (i kończy się 1. września), piszę o niej z wielu powodów. Jeśli myśleliście o zakupie Asusa Transformer Pad TF300 i macie rodzinę/znajomych w Stanach, to obecnie najlepszy moment na dokonanie transakcji. Ale wejdźmy jeszcze na ambicję naszym polskim sklepom – może by tak któryś zorganizował podobną promocję? Asus Padfone trafił na polski rynek – może dla pierwszych klientów dawać gratis drogą klawiaturę lub bajerancki rysik? Pomarzyć można…

Link do sklepu: tablet, klawiatura.

Tabletowo.pl Promocja w USA: Asus Transformer Pad TF300 z darmową klawiaturą Asus Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona