Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe

Pojawiła się aktualizacja dla cieszącej się dużą popularnością przeglądarki internetowej Google Chrome na iOS. Nową wersję aplikacji można pobrać ze sklepu Apple AppStore już teraz. Najważniejszą zmianą zawartą w aktualizacji jest dodanie funkcji społecznościowych, dzięki którym możliwe jest dzielenie się linkami do ulubionych stron internetowych na portalach społecznościowych Google+, Facebook i Twitter, a także za pośrednictwem wiadomości e-mail. Poza tym, nowa wersja Google Chrome może pochwalić się lepszą stabilnością, poprawionym bezpieczeństwem i usunięciem wielu błędów zgłoszonych przez użytkowników.

Jeżeli chodzi o funkcje społecznościowe, jest to gratka dla właścicieli urządzeń z systemem iOS i powód do uśmiechu dla posiadaczy tabletów i smartfonów z Androidem, którzy od dawna mogli cieszyć się bogatym API pozwalającym na udostępnianie różnego rodzaju treści nie tylko na portalach społecznościowych, ale także w zewnętrznych aplikacjach. Jednakże, iOS powoli się otwiera – iOS 5 i iOS 6 zostały wyposażone w ścisłą integrację z serwisami Twitter i Facebook, a możliwości dzielenia zawartości pomiędzy zainstalowanymi programami zostały zwiększone.

Google Chrome jest bardzo dobrą przeglądarką internetową, która stanowi alternatywę dla Safari. Aplikacja cechuje się dużą szybkością, prostotą i synchronizacją zakładek i danych użytkownika ze swoim komputerowym odpowiednikiem (według mnie to jej największa zaleta). Google Chrome można pobrać za darmo ze sklepów Apple AppStore i Google Play.

via Cult Of Mac

Komentarze

 • Misiek

  Mnie tam na Nowym Ipadzie Chrome nie działa szybko. Strony przewijają się mało płynnie. Może i szybciej się ładują ale i tak wolę Safari, które działa ultra płynnie przy Chrome

  • WUJA

   I tu sie z panem zgadzam. Mam dokladnie te same odczucia na nowym ipadku. Chrom sie tnie przy przewijaniu, a safari dziala idealnie. Co mnie tak nie cieszy bo uzywam chroma na PC i dobrze byłoby zsynchronizowac zakładki. No i nie można ustawić chroma jako przeglądarki domyslnej w iOS …

   • EhHh

    I na tym polega różnica między iOS i Androidem – jak czegoś nie ma w iOS to musisz się z tym pogodzić, a jak nie ma czegoś w Androidzie no to możesz to sobie dodać ;-)

 • Jas

  Ale dales swietny przyklad, pogratulowac. Wszyscy pisza o aplikacji, ktora jest dostepna, wiec nie wiem do czego piejesz. Nawet zwalniajaca i zrywajaca plynnosc Chroma na iPadzie jest i tak sto razy plynniejsza od jakiejkolwiek przegladarki androidowej.

  • uze

   O Metrologii, to chyba kolego nie słyszałeś, a wypowiadasz się jak znawca metod pomiarowych “płynności” działania przeglądarek :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona