Wild Blood to pierwsza gra Gameloftu wykorzystująca silnik Unreal (teaser)

20120817-115548.jpg

Jakiś czas temu Gameloft zapowiedział, że pracuje nad pierwszą swoją grą opartą o silnik Unreal. Jako że zdecydowana większość produkcji tej firmy to bardzo interesujące tytuły (przez co swoje kosztują…), w które można grać godzinami, z zaciekawieniem czekam na debiut nadchodzącej gry. Przyznaję, że z powodu ostatniego urwania głowy umknęło mi, że dowiedzieliśmy się o niej kilku szczegółów. Przede wszystkim poznaliśmy jej tytuł: Wild Blood. Co więcej, do sieci trafił pierwszy teaser wideo tej gry.

Wideo trwa co prawda jedynie pół minuty, ale doskonale pokazuje to, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej grze Gameloftu. Możemy się szykować na bardzo dobrą oprawę muzyczną i graficzną oraz interesującą, mam nadzieję, rozgrywkę, której hasłem przewodnim, na chwilę obecną, jest “Be prepared to relive history”.

Wild Blood trafi na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida i iOS prawdopodobnie w ciągu najbliższego miesiąca, aczkolwiek konkretna data premiery nie została ujawniona. Zagadką pozostaje wciąż cena tytułu – jaką obstawiacie?

Zerknijcie na poniższy filmik i dajcie znać jakie są Wasze pierwsze wrażenia.

źródło

Komentarze

 • Strugg

  Prezentuje się wspaniale, mam tylko nadzieję, że rogrywka i fabuła będzie równie dobra co oprawa graficzna, nie tak jak było w przypadku Dead Trigger.

 • patryks19

  Jak na tablety ARM to bajka ;) Grafika trochę jak w naszych pecetowych MMORPG ;D

 • Marek G.

  no tak ale nie samą grafiką człowiek żyje. Miodność gier uzależniona jest od paru rzeczy. Na IOS brakuje mi sensownych RPG :)

 • Jymmi

  Mam nadzieje,ze na iosa bedzie chodzić płynnie:)…fajnie sie zapowiada tylko boje sie o fabułę…chciałbym aby robili porty ciekawych gier na tableta…super sie w nie gra min (Max Payne)…jednak świeże grywalne i jeszcze pięknie wyglądające tytuły dają powera naszym dachoweczkom…oby tak dalej:):)

 • mucha

  Dobrze że kształcę swoją wiedzę obsługi tego kombajnu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona