Wild Blood to pierwsza gra Gameloftu wykorzystująca silnik Unreal (teaser) - Tabletowo.pl
Ważne

Wild Blood to pierwsza gra Gameloftu wykorzystująca silnik Unreal (teaser)

Tabletowo.pl Wild Blood to pierwsza gra Gameloftu wykorzystująca silnik Unreal (teaser)  Aplikacje Nowości

Jakiś czas temu Gameloft zapowiedział, że pracuje nad pierwszą swoją grą opartą o silnik Unreal. Jako że zdecydowana większość produkcji tej firmy to bardzo interesujące tytuły (przez co swoje kosztują…), w które można grać godzinami, z zaciekawieniem czekam na debiut nadchodzącej gry. Przyznaję, że z powodu ostatniego urwania głowy umknęło mi, że dowiedzieliśmy się o niej kilku szczegółów. Przede wszystkim poznaliśmy jej tytuł: Wild Blood. Co więcej, do sieci trafił pierwszy teaser wideo tej gry.

Wideo trwa co prawda jedynie pół minuty, ale doskonale pokazuje to, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej grze Gameloftu. Możemy się szykować na bardzo dobrą oprawę muzyczną i graficzną oraz interesującą, mam nadzieję, rozgrywkę, której hasłem przewodnim, na chwilę obecną, jest „Be prepared to relive history”.

Wild Blood trafi na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida i iOS prawdopodobnie w ciągu najbliższego miesiąca, aczkolwiek konkretna data premiery nie została ujawniona. Zagadką pozostaje wciąż cena tytułu – jaką obstawiacie?

Zerknijcie na poniższy filmik i dajcie znać jakie są Wasze pierwsze wrażenia.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona