Asus TF500T wkrótce dołączy do rodziny transformerów - Tabletowo.pl

Asus TF500T wkrótce dołączy do rodziny transformerów

Tabletowo.pl Asus TF500T wkrótce dołączy do rodziny transformerów Asus Nowości Plotki / Przecieki

Rodzina hybrydowych tabletów Asusa jest dość liczna. Należą do niej takie modele, jak Transformer TF101, Transformer Prime TF201, Transformer Pad TF300 oraz Transformer Pad Infinity TF700. Jak się właśnie okazało, Asus spłodził kolejne dziecko. Niebawem na rynku zadebiutuje tablet Asus TF500T, który dotychczas był nam całkowicie obcy.

Coraz częściej zdarza się, że o nowych, jeszcze niezapowiedzianych przez producentów tabletach, dowiadujemy się z FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności). Podobnie jest i tym razem. Dzięki komisji wiemy już, że Asus nie zamierza spocząć na laurach i niebawem przedstawi kolejne urządzenie. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że Asus TF500T będzie oferował WiFi, mikrofon i wyjście HDMI.

Sądząc po nazwie produktu, TF500T, możemy się spodziewać tabletu o parametrach lepszych niż TF300 oraz nieco gorszych od TF700.

Na więcej informacji dotyczących Asusa TF500T musimy niestety poczekać. Kto wie, może jego oficjalnej premiery doczekamy się już podczas targów IFA 2012 w Berlinie, które startują już za dwa tygodnie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona