Ważne

Pyszne tablety Surface na imprezie Microsoftu (humor)

Kto powiedział, że tablety internetowe muszą być czarne, poważne i smutne? Z okazji wprowadzenia systemu operacyjnego Windows 8 w fazę RTM, Microsoft zorganizował imprezę dla pracowników, na której gościem specjalnym było wielkie ciasto przedstawiające pięć tabletów Surface stojących na stole.

Zanim uroczyście wręczę Wam noże i widelce, przypomnę, że system Windows 8 w wersji RTM zostanie udostępniony programistom TechNet i MSDN już 15 sierpnia, a na półki sklepowe trafi 26 października, wraz z całą flotą ultrabooków i tabletów (w tym wcześniej wspomnianym Surface).

Oryginalny, zbudowany z plastiku i innych materiałów, Surface może pochwalić się specyfikacją obejmującą 10,6-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, procesor Intel Ivy Bridge lub Nvidia Tegra 3 o czterech rdzeniach, dysk 64GB/128GB lub pamięć 32GB/64GB, wbudowaną stopką oraz całkiem atrakcyjnym wyglądem. Ciekawe, czy wypiekany Surface ma podobne parametry?

Chciałbym skosztować tak wielkiego ciasta. Myślę, że wystarczyłoby mi kilka minut, a opędzlowałbym całe. Jakiego tabletu chcielibyście spróbować najbardziej?

via Twitter

Komentarze

 • Marcel

  Nie gustuje w metalowej kuchni, ale stół bym zjadł XD

 • substance

  Ciekawe kto kupi wersje z tegrą, jak można mić wielokrotnie szybszy procesor intela. Szkoda, że nie ma wersji z amd trinity.

  • biscuit

   Wersja z Tegrą ma być tańsza, a dla wielu to już wystarczający argument ;)
   Poza tym Intel jest chyba bardziej prądożerny, co przełoży się na czas działania.

  • hydzior

   Wersja na tegrze bedzie duzo tansza .

 • zaw

  dysk 128gb? no i tu jest pies pogrzebany. ja rozumiem, ssd, ale…nie kazdy chce korzystac z chmury. opcje grubsza, ale z 1tb hdd chetnie bym nabyl

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona