Przegląd ważniejszych tabletów od 2009 roku - wideo - Tabletowo.pl
Ważne

Przegląd ważniejszych tabletów od 2009 roku – wideo

Tabletowo.pl Przegląd ważniejszych tabletów od 2009 roku - wideo Ciekawostki Nowości

Tabletów internetowych na rynku jest mnóstwo – co do tego nie ma wątpliwości. I choć wybór wśród urządzeń najbardziej popularnych producentów nie jest jeszcze tak wielki jak wśród laptopów czy smartfonów, jednak – przyznajcie sami – jeśli się na bieżąco nie śledzi debiutujących nowości, można się pogubić. Sascha z Netbooknews.com nagrał ciekawy materiał, w którym pokazał krótką historię tabetów od 2009 roku.

Na poniższym filmiku znajdziecie bardzo krótkie omówienie ponad 20 ważniejszych tabletów, które pojawiły się w sprzedaży w ciągu ostatnich miesięcy. Całość zaczyna się od mobilnego sprzętu Gigabyte (MID), po czym płynnie przechodzi do nowości z 2010 roku, których… było bardzo niewiele: iPad pierwszej generacji oraz Samsung Galaxy Tab 7″. Rok później producenci się rozhulali, co również można zauważyć poniżej.

Jeśli macie chwilę wolnego w słoneczną sobotę i chcecie sobie przypomnieć wszystkie ważniejsze tablety, które dotychcas zadebiutowały (a może dopiero zaznajomić się z nimi) – siądźcie wygodnie i obejrzyjcie ten materiał.

Dla zainteresowanych – spis tabletów, które można znaleźć w wideo:
– iPad pierwszej generacji,
Samsung Galaxy Tab 7,
iPad drugiej generacji,
Motorola Xoom,
Asus Eee Pad Transformer Pad TF101,
Samsung Galaxy Tab 10.1,
Samsung Galaxy Tab 8.9,
BlackBerry PlayBook,
HP TouchPad,
Acer Iconia Tab A500,
Sony Tablet S,
– ExoPC,
Kindle Fire,
Nook Tablet,
Motorola Xoom 2 Media Edition,
Samsung Galaxy Tab 7.7,
Asus Transformer Prime TF201,
Asus Padfone,
Google Nexus 7,
– kilka tabletów „no name” z Shenzen.

Jak widzicie nie są to wszystkie tablety znanych producentów, które debiutowały od 2009 roku. Niemniej zbiór urządzeń, które posiada Sascha, jest imponujący.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona