Ważne

Hotspoty w wybranych kieleckich autobusach. Szkoda, że tylko w sierpniu

20120803-171001.jpg

Kampanie reklamowe bywają różne. Zdecydowana część z nich to display – większa lub mniejsza reklama pokazująca dany produkt czy usługę. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę akcje, w ramach której potencjalni klienci mogą się zaznajomić z oferowanymi dobrami. Wiem, że po Warszawie jeździ kilka (dosłownie kilka) autobusów, w których zainstalowane zostały hotspoty, dzięki ING. Podobną akcję postanowił urządzić Cyfrowy Polsat. I to w dodatku w moim rodzinnym mieście, w Kielcach.

Osoby przebywające w stolicy województwa Świętokrzyskiego przez najbliższy miesiąc (szkoda, że tak krótko…), będą mogły cieszyć się darmowym dostępem do sieci w wielu miejscach w mieście – również w wybranych autobusach. Te zostaną specjalnie oznaczone – szkoda tylko, że nie wiadomo ile ich będzie i jaka będzie szansa na taki pojazd trafić (będę polowała ;)).

Oprócz autobusów na darmowe hotspoty można liczyć do 27. sierpnia w wybranych galeriach handlowych i kawiarniach/restauracjach (lista zaczerpnięta ze strony satelitarne.tv):
– GALERIA ECHO, ul. Świętokrzyska 20,
– REAL, ul. Radomska 20C,
– Monte Carlo, ul. Ignacego Paderewskiego 20,
– Molto Bene, ul. Rynek 12,
– Piramida, ul. Świętokrzyska 20,
– Komitet, ul. Warszawska 6,
– CKM, ul. Bodzentyńska 2.

Dajcie znać w komentarzach czy w Waszych miastach organizowane są podobne akcje. O, i może jeszcze, czy w centrum każdego z nich da się znaleźć darmowe punkty dostępu do sieci. W Kielcach na przykład pod tym wzgldem jest coraz lepiej – ostatnio miasto udostępniło kilka hotspotów, np. na rynku.

źródło

Komentarze

 • U mnie w Sieradzu jest ok 5 bezpłatnych hotspotów, prędkość nie jest zadawalająca, ale do przeglądania internetu jak znalazł. a jeśli chodzi o komunikację miejską to mpk zduńska wola na linii Z zafundowało w autobusie mobilny hotspot, także nie jest źle;)

 • lublju

  W gdyni miasto az huczy w centrum od hotspotow wiec problemow z serfowaniem nie ma

 • vorter

  Nie tylko w Kielcach. Wg informacji podanej przez Telepolis oprócz Kielc hotspoty pojawią się w Kaliszu, Rzeszowie i Gorzowie Wlkp. :)

 • Maciek

  W Krakowie ING robiło sobie reklamę w Krakowie przed wakacjami – jeździło kilka autobusów z wi-fi.

 • werty

  W Tychach jest już chyba ponad 20 autobusów miejscowego PKM z darmowym WiFi. Kilka hotspotów na mieście wymagających rejestracji. W najbliższym czasie darmowych hotspotów ma jeszcze przybyć za sprawą infokiosków na które będą kosztowały około 2 milionów.

 • piotr

  W Kielcach widziałem taki autobus na lini 23 jest na nim reklama że można korzystać ja nie korzystałem bo nim nie jechałem

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona