Smart Cover jeszcze bardziej "smart", czyli nad czym pracuje Apple - Tabletowo.pl

Smart Cover jeszcze bardziej „smart”, czyli nad czym pracuje Apple

Tabletowo.pl Smart Cover jeszcze bardziej "smart", czyli nad czym pracuje Apple Akcesoria Aplikacje Plotki / Przecieki

Jeżeli myślicie, że Wasze etui Smart Cover dla iPada jest „smart”, nie wiecie, jak ambitne plany ma Apple. Jak wynika z nowo opublikowanych dokumentów patentowych, gigant z Cupertino zamierza wzbogacić produkowane przez siebie etui o kilka iście rewolucyjnych funkcji. Pierwszą i najważniejszą z nich jest dodanie zewnętrznego wyświetlacza na jednej ze ścianek pokrywy. Ekran ten miałby wyświetlać dodatkowe ikony (np. skróty do ulubionych aplikacji), informacje o aktualnie odtwarzanym utworze wraz z kontrolkami umieszczonymi tuż pod palcami lub własny tekst (np. „Bronisław Komorowski, prezydent RP”). Drugim z usprawnień nowego Smart Cover miałaby być wbudowana, płaska klawiatura – wyglądem i funkcjonalnością przypominająca tę z etui dla tabletu Microsoft Surface.

Tabletowo.pl Smart Cover jeszcze bardziej "smart", czyli nad czym pracuje Apple Akcesoria Aplikacje Plotki / Przecieki

Zanim zaczniecie odkładać na wzbogacone o tak wiele dodatków Smart Cover, przypomnijcie sobie, że wszystkie informacje o nim pochodzą z wniosków patentowych, a te – jak sama nazwa wskazuje – są jedynie wnioskami patentowymi. Oznacza to, że droga od deski kreślarskiej do półek sklepowych jest długa, wyboista i pełna przeszkód. Zdarza się, że projekty nagle są zawieszane i pozostają po nich tylko puste patenty (choć w dzisiejszych czasach niektórzy producenci uważają je za karty przetargowe w dysputach sądowych). Niemniej jednak, osobiście oddałbym wiele, by zobaczyć, jak Smart Cover z ekranem współpracowałoby z iPadem.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona