Aplikacja Google Gmail z lepszym wsparciem dla 7-calowych tabletów - Tabletowo.pl
Ważne

Aplikacja Google Gmail z lepszym wsparciem dla 7-calowych tabletów

Tabletowo.pl Aplikacja Google Gmail z lepszym wsparciem dla 7-calowych tabletów Aplikacje Nowości

W sklepie Goole Play pojawiła się aktualizacja klienta pocztowego Google Gmail, która wnosi lepsze wsparcie dla tabletów wyposażonych w 7-calowe ekrany dotykowe. Lista zmian opublikowana wraz z nową wersją programu jest dość skąpa; wynika z niej, że oprócz poprawionego działania na 7-calowych „dachówkach”, aplikacja cechuje się większą płynnością i stabilnością. Ponadto, użytkownicy urządzeń z systemem Android w wersji 2.2 i 2.3 powinni dostrzec niewielką różnicę w wyglądzie interfejsu, ponieważ programiści Google dodali kilka nowych API dla etykiet.

Jakiś czas temu Google kupiło studio stojące za Sparrow, popularnym klientem pocztowym dla telefonów iPhone i odtwarzaczy muzycznych iPod touch. Dzięki niezwykle atrakcyjnemu interfejsowi, intuicyjności i płynności działania, program szybko znalazł miejsce w sercach milionów internautów na całym świecie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre z funkcji Sparrow zostaną zawarte w którejś z nadchodzących aktualizacji dla Gmail lub nawet systemie Android 5.0 Key Lime Pie.

Nie ma wątpliwości, że udostępnienie nowej, wyposażonych w lepsze wsparcie dla 7-calowych „dachówek”, wersji Gmaila ma związek z niedawną premierą tabletu Google Nexus 7, który stał się flagowym urządzeniem Google i oczkiem w głowie Asusa, jego producenta. Nexus 7 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i systematycznie zwiększa swoją popularność.

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona