Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26 - Tabletowo.pl

Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26

Tabletowo.pl Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26 Asus Nowości

Tablet Asus Transformer Pad Ifninity, obecnie jedno z najmocniejszych urządzeń tego typu na rynku, doczekał się aktualizacji oprogramowania. Nowa wersja systemu została opatrzona numerem 9.4.5.26 i zawiera kilka poprawek. Nie spodziewajcie się cudów – aktualizacja eliminuje problem braku wsparcia dla niektórych kart pamięci oraz pooprawia stabilność i wydajność tabletu.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji, dotknijcie ikony „Ustawienia”, z listy wybierzcie opcję „Informacje o tablecie„, a następnie „Aktualizacje systemu”. Jeżeli sprawdzenie zakończy się niepowodzeniem, będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Choć nowa wersja oprogramowania została udostępniona wszystkim posiadaczom Infinity, dotarcie do Waszych urządzeń może zająć jej kilka dni.

Asus Transformer Pad Infinity 700 to jedna z najciekawszych hybryd zaprezentowanych na targach MWC w marcu bieżącego roku. Tablet może pochwalić się 10,1-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli (Full HD), czterordzeniowym procesorem Nvidia Tegra 3 1,6GHz, 1GB RAM, systemem operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich z zapowiedzianą aktualizacją do 4.1 Jelly Bean, 32/64GB pamięci wewnętrznej, aparatem cyfrowy 8 Mpix z funkcją nagrywania wideo w 1080p, kamerą internetową 2 Mpix, wyjściem microHDMI, czytnikiem kart microSD, odbiornikiem GPS, modułami Wi-Fi i Bluetooth oraz stacją dokującą z dodatkowym akumulatorem, gładzikiem i pełnowymiarową klawiaturą komputerową. Więcej informacji o Asusie Transformer Pad Infinity 700 znajdziecie w recenzji napisanej przez Kasię.

via Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona