Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26
Ważne
Mediaexpert - Note 9!

Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26

Tabletowo.pl Tablet Asus Transformer Pad Infinity 700 zaktualizowany do wersji 9.4.5.26 Asus Nowości

Tablet Asus Transformer Pad Ifninity, obecnie jedno z najmocniejszych urządzeń tego typu na rynku, doczekał się aktualizacji oprogramowania. Nowa wersja systemu została opatrzona numerem 9.4.5.26 i zawiera kilka poprawek. Nie spodziewajcie się cudów – aktualizacja eliminuje problem braku wsparcia dla niektórych kart pamięci oraz pooprawia stabilność i wydajność tabletu.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji, dotknijcie ikony „Ustawienia”, z listy wybierzcie opcję „Informacje o tablecie„, a następnie „Aktualizacje systemu”. Jeżeli sprawdzenie zakończy się niepowodzeniem, będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Choć nowa wersja oprogramowania została udostępniona wszystkim posiadaczom Infinity, dotarcie do Waszych urządzeń może zająć jej kilka dni.

Asus Transformer Pad Infinity 700 to jedna z najciekawszych hybryd zaprezentowanych na targach MWC w marcu bieżącego roku. Tablet może pochwalić się 10,1-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli (Full HD), czterordzeniowym procesorem Nvidia Tegra 3 1,6GHz, 1GB RAM, systemem operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich z zapowiedzianą aktualizacją do 4.1 Jelly Bean, 32/64GB pamięci wewnętrznej, aparatem cyfrowy 8 Mpix z funkcją nagrywania wideo w 1080p, kamerą internetową 2 Mpix, wyjściem microHDMI, czytnikiem kart microSD, odbiornikiem GPS, modułami Wi-Fi i Bluetooth oraz stacją dokującą z dodatkowym akumulatorem, gładzikiem i pełnowymiarową klawiaturą komputerową. Więcej informacji o Asusie Transformer Pad Infinity 700 znajdziecie w recenzji napisanej przez Kasię.

via Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona