Posiadacze Asusa Transformer Pad Infinity TF700T mogą odblokować bootloader - Tabletowo.pl

Posiadacze Asusa Transformer Pad Infinity TF700T mogą odblokować bootloader

Tabletowo.pl Posiadacze Asusa Transformer Pad Infinity TF700T mogą odblokować bootloader Asus Nowości

Użytkownicy tabletów internetowych dzielą się na dwie grupy. Do pierwszej zaliczymy osoby, które kupują sprzęt z danym systemem operacyjnym i aktualizują go wyłącznie w momencie udostępnienia nowej wersji oprogramowania przez producenta. Druga z kolei zrzesza w swych progach bardziej zaawansowanych tabletowiczów, którzy lubią eksperymentować i korzystać z alternatywnych ROM-ów. I to właśnie dla nich mam dobrą wiadomość. Asus udostępnił narzędzie służące do odblokowania bootloadera w tabletach Transformer Pad Infinity TF700T.

Modderzy i entuzjaści ROM-ów, zwłaszcza forumowicze z XDA, na pewno ucieszą się z tej informacji. Dzięki możliwości odblokowania bootloadera będzie można tworzyć bardziej doskonałe modyfikacje oprogramowania najnowszej hybrydy Asusa, pracującej pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Jeśli jesteście zainteresowani odblokowaniem bootloadera, odpowiednie narzędzie i więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie producenta. Pamiętajcie jednak, że wiąże się to z utratą gwarancji.

Recenzję Asusa Transformer Pad Inifnity TF700T przeczytacie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona