Ważne

Posiadacze Asusa Transformer Pad Infinity TF700T mogą odblokować bootloader

Asus Transformer Pad Infinity TF700T

Użytkownicy tabletów internetowych dzielą się na dwie grupy. Do pierwszej zaliczymy osoby, które kupują sprzęt z danym systemem operacyjnym i aktualizują go wyłącznie w momencie udostępnienia nowej wersji oprogramowania przez producenta. Druga z kolei zrzesza w swych progach bardziej zaawansowanych tabletowiczów, którzy lubią eksperymentować i korzystać z alternatywnych ROM-ów. I to właśnie dla nich mam dobrą wiadomość. Asus udostępnił narzędzie służące do odblokowania bootloadera w tabletach Transformer Pad Infinity TF700T.

Modderzy i entuzjaści ROM-ów, zwłaszcza forumowicze z XDA, na pewno ucieszą się z tej informacji. Dzięki możliwości odblokowania bootloadera będzie można tworzyć bardziej doskonałe modyfikacje oprogramowania najnowszej hybrydy Asusa, pracującej pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Jeśli jesteście zainteresowani odblokowaniem bootloadera, odpowiednie narzędzie i więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie producenta. Pamiętajcie jednak, że wiąże się to z utratą gwarancji.

Recenzję Asusa Transformer Pad Inifnity TF700T przeczytacie pod tym adresem.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona