Asus Padfone dostał aktualizację do Androida 4.0.4 - Tabletowo.pl

Asus Padfone dostał aktualizację do Androida 4.0.4

Tabletowo.pl Asus Padfone dostał aktualizację do Androida 4.0.4 Asus Nowości

Tym razem news z gatunku „ciekawostki”. Wszystko przez to, że urządzenie, o którym będzie mowa, wciąż nie doczekało się polskiej premiery (ciekawe czy w ogóle zadebiutuje w nadwiślańskim kraju, bo oficjalnych wieści wciąż w tej sprawie brak…). Bohaterem tej informacji jest Asus Padfone, którego posiadacze ucieszyli się dziś z udostępnienia przez tajwańskiego producenta aktualizacji systemu urządzenia.

Najnowsza wersja oprogramowania Asusa Padfone oznaczona została numerkiem 9.20.1.22, a przy okazji zmienia numer przy samej wersji systemu Android Ice Cream Sandwich – z 4.0.3 na 4.0.4. Użytkownicy, którzy nie otrzymali automatycznego powiadomienia o pojawieniu się możliwości usprawnienia swojej hybrydy, mogą pobrać aktualizację ze strony Asusa.

Jak w przypadku większości aktualizacji wypuszczanych przez Asusa, także i ta ma na celu przede wszystkim poprawienie stabilności działania systemu oraz wydajności sprzętu. Dodatkowo wprowadza kilka zmian i usprawnień w poszczególnych aplikacjach. Wśród nich znalazła się między innymi optymalizacja zużycia energii, wprowadzania tekstu, wydajności aparatu, dodanie wsparcia kart pamięci do 64GB czy poprawa edycji wiadomości tekstowych i e-mail.

Jako że ostatnimi czasy internetowy gigant Google zaprezentował nowszą od „lodowej kanapki” odsłonę swojej mobilnej platformy, Androida Jelly Bean, czekamy na informacje o dacie udostępnienia jej dla posiadaczy Asusa Padfone, jak również pozostałych hybryd tajwańskiego producenta.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona