Ważne

Asus Padfone dostał aktualizację do Androida 4.0.4

asus padfone

Tym razem news z gatunku “ciekawostki”. Wszystko przez to, że urządzenie, o którym będzie mowa, wciąż nie doczekało się polskiej premiery (ciekawe czy w ogóle zadebiutuje w nadwiślańskim kraju, bo oficjalnych wieści wciąż w tej sprawie brak…). Bohaterem tej informacji jest Asus Padfone, którego posiadacze ucieszyli się dziś z udostępnienia przez tajwańskiego producenta aktualizacji systemu urządzenia.

Najnowsza wersja oprogramowania Asusa Padfone oznaczona została numerkiem 9.20.1.22, a przy okazji zmienia numer przy samej wersji systemu Android Ice Cream Sandwich – z 4.0.3 na 4.0.4. Użytkownicy, którzy nie otrzymali automatycznego powiadomienia o pojawieniu się możliwości usprawnienia swojej hybrydy, mogą pobrać aktualizację ze strony Asusa.

Jak w przypadku większości aktualizacji wypuszczanych przez Asusa, także i ta ma na celu przede wszystkim poprawienie stabilności działania systemu oraz wydajności sprzętu. Dodatkowo wprowadza kilka zmian i usprawnień w poszczególnych aplikacjach. Wśród nich znalazła się między innymi optymalizacja zużycia energii, wprowadzania tekstu, wydajności aparatu, dodanie wsparcia kart pamięci do 64GB czy poprawa edycji wiadomości tekstowych i e-mail.

Jako że ostatnimi czasy internetowy gigant Google zaprezentował nowszą od “lodowej kanapki” odsłonę swojej mobilnej platformy, Androida Jelly Bean, czekamy na informacje o dacie udostępnienia jej dla posiadaczy Asusa Padfone, jak również pozostałych hybryd tajwańskiego producenta.

źródło

Komentarze

 • Takaszi

  Dokładnie, to tylko ciekawostka. Osobiście byłem pozytywnie nastawiony do takiego pomysłu łączenia urządzeń. Co prawda cena jest masakryczna, ale co tam za taka funkcjonalność jakoś bym to przełknął. A tu nic Polska to taki dziwna kraj, na skraju świata, że można o nim niechcący zapomnieć, a szkoda.

 • JFS

  Rany, nie mogę się już doczekać. Samsung s2 już mi się kompletnie znudził…

 • Bartoszlok

  Tak odsuwając się od tematu wiecie coś o ASUS MEMO 370T?
  Jego premiera miała być w połowie roku. Jeśli coś o nim wiecie kiedy wyjdzie to bardzo bym prosił o odpowiedź. Memo 370t bardzo mi się spodobał i wolałbym go kupić niż nexusa 7. :)

  • Robert

   Ja również czekam na jakiekolwiek informacje na temat premiery
   ASUS MEMO 370T w Polsce.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona