Jet Set Radio wkrótce na Androida i iOS

jet set radio ios android

Pamiętacie cudo, jakim swego czasu, już ładnych kilkanaście lat temu, była konsola SEGA Dreamcast? Jeśli tak, na pewno kojarzycie jedną z gier na nią dostępną: Jet Set Radio. Dziś, kilka miesięcy po zapowiedzi pecetowej i konsolowej wersji tytułu (Xbox 360, PS3 i PS Vita), dowiedzieliśmy się, że nadchodzi mobilna edycja gry: na Androida i iOS.

Twórcy gry zapowiadają, że Jet Set Radio na Androida i iOS nie będzie się różniła od pozostałych wersji tytułu pod względem grafiki, ścieżki muzycznej oraz samej rozgrywki. Możemy się jednak spodziewać, że sterowanie w wersjach mobilnych będzie nieco trudniejsze – będziemy mieli do czynienia bowiem ze zręcznościówką (szybka jazda na rolkach i tworzenie graffiti), którą trudno będzie opanować na niewielkim ekranie smartfonu. Pod tym względem posiadacze tabletów będą mieli na pewno sporo łatwiejsze zadanie.

Ciekawostką może być fakt, iż gracze będą mogli wykorzystywać zdjęcia zrobione chwilę wcześniej aparatem swojego mobilnego urządzenia. Produkcja będzie oferowała wsparcie dla wyświetlacza nowego iPada o wysokiej rozdzielczości – Retina oraz OpenFeint.

Konkretna data wydania Jet Set Radio HD nie została ujawniona.

źródło

Komentarze

  • grx

    Pamiętam… taki już stary jestem. :|

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona