Archos Ludo G10, tajemniczy tablet do gier, pojawia się w wynikach GLBenchmark - Tabletowo.pl
Ważne

Archos Ludo G10, tajemniczy tablet do gier, pojawia się w wynikach GLBenchmark

Tabletowo.pl Archos Ludo G10, tajemniczy tablet do gier, pojawia się w wynikach GLBenchmark Nowości Plotki / Przecieki

W wynikach testu wydajnościowego GLBenchmark pojawił się wpis o tajemniczym urządzeniu Archos Ludo G10. Jego specyfikacja sugeruje dwojaką naturę: może być zarówno tabletem internetowym, jak i konsolą do gier. Jeżeli pierwszą opcję przyjęliście ze spokojem, a na widok drugiej parsknęliście śmiechem, możecie wytrzeć monitor – od dłuższego czasu było wiadomo, że Archos pracuje nad działającym w oparciu o system Android urządzeniem mającym zastąpić Xboxa, Wii lub PlayStation. Lub wszystkie.

Specyfikacja tajemniczego Ludo G10 jest bardzo obiecująca. Tablet (lub konsolę lub oba) wyposażono w oprogramowanie Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich, ekran o rozdzielczości 1920 x 1008 pikseli (nie, to nie jest literówka… chyba!), oraz nowy, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4470 o częstotliwości taktowania zegara 1,8GHz, którego oficjalna premiera jeszcze nie miała miejsca. Mózg Ludo G10 jest wspomagany przez potężny układ graficzny PowerVR SGX554 (dla porównania, nowy iPad ma starszy, lecz delikatnie zmodyfikowany SGX543MP4).

Tabletowo.pl Archos Ludo G10, tajemniczy tablet do gier, pojawia się w wynikach GLBenchmark Nowości Plotki / Przecieki

Chciałbym, aby Archos Ludo G10 okazał się tabletem. Urządzenia tego producenta łączą dobrą specyfikację i atrakcyjną cenę. G10 wyposażony w nowoczesny procesor i ekran o wysokiej rozdzielczości niewątpliwie kosztowałby więcej niż tablety budżetowe, ale mniej niż ramki znanych marek. Co do konsolowej natury G10, mocne podzespoły zagwarantują doskonałą wydajność i grafikę w wymagających grach. Możliwe zetem, że Ludo G10 będzie pełnił dwie funkcje: tabletu internetowego na kanapie lub poza domem oraz konsoli do gier po podłączeniu do telewizora. Cokolwiek Archos dla nas przygotowuje, ja chcę to zobaczyć.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona