ViewSonic ViewPad E72 puka do drzwi komisji FCC
Mediaexpert - Note 9!

ViewSonic ViewPad E72 puka do drzwi komisji FCC

Tabletowo.pl ViewSonic ViewPad E72 puka do drzwi komisji FCC Nowości

Do drzwi amerykańskiej komisji zapukał tablet internetowy ViewSonic ViewPad E72. Nie ma w nim nic szczególnego – ot, kolejna 7-calowa ramka z Androidem – ale okazać się ciekawym „pierwszym tabletem”, czyli urządzeniem, z którym można rozpocząć przygodę z Androidem i iOS na dużym ekranie. I się nie zrazić.

Jak wynika z dokumentów dostarczonych FCC przez producenta, ViewPad E72 może pochwalić się 7-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM Cortex A9 1GHz, 8GB pamięci wewnętrznej, czytnikiem kart microSD do 32GB,  kamerą internetową 0,3 Mpix (mam wrażenie, że tę część dorzucają za darmo do 7-calowych wyświetlaczy; coraz więcej tabletów ma takie kamerki), systemem operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich, akumulatorem pozwalającym na mniej więcej 4 godziny pracy oraz obudową o wadze 390 gramów i stosunkowo szerokiej ramce.

ViewSonic od dłuższego czasu w pocie czoła pracuje nad rozbudowaniem swojego portfolio. Na każdych kolejnych targach dla dziennikarzy i klientów ma niespodzianki, za pomocą których powoli wyrabia sobie markę na rynku. Jak sądzicie, ile będzie kosztował ViewPad E72?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona