Simmtronics XPad: Android 4.0 ICS za 81 dolarów... lub mniej - Tabletowo.pl
Ważne

Simmtronics XPad: Android 4.0 ICS za 81 dolarów… lub mniej

Tabletowo.pl Simmtronics XPad: Android 4.0 ICS za 81 dolarów... lub mniej Nowości

Mam wrażenie, że jedyną ambicją niektórych producentów jest stworzenie działającego wyrobu tabletopodobnego, którego cena będzie tak niska, że zagwarantuje im miejsce w Księdze Guinessa. Simmtronic, twórca XPada, jest na dobrej drodze. Choć obecnie urządzenie kosztuje około 81 dolarów, nie jest wykluczone, że jego cena spadnie do 40 dolarów. Wow.

Rynek został zalany tanimi tabletami: niektóre z nich są warte uwagi, inne należy omijać szerokim łukiem. Obawiam się, że cena jest największym atutem XPada. Jego specyfikacja obejmuje 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, moduł Wi-Fi oraz system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Być może mam złe podejście do supertanich tabletów. XPad jest produkcji hinduskiej i już wkrótce zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (dlaczego tam?). Został stworzony z myślą o klientach chcących możliwości rozwoju sprzętu. XPad może być doskonałym narzędziem dla programisty testującego swoje aplikacje lub urządzeniem, które wprowadzi nowoczesne technologie pod strzechy w krajach rozwijających się.

Sammtronics twierdzi, że XPad jest najlepiej sprzedającym się tabletem w regionie Azja-Pacyfik i złożono na niego ponad pół miliona zamówień. Co ciekawe, w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje jego większy, 10-calowy brat, który będzie konkurencją dla produktów Apple, Asusa, Acera, Motoroli, Samsunga i innych.

via ITP

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona