Ważne

Czterordzeniowy Vertex tajemniczym tabletem HTC?

Zaledwie wczoraj poinformowałem Was o planach wprowadzenia na rynek brytyjski nowego tabletu internetowego HTC. Wtedy nie mogłem podzielić się szczegółami, ponieważ ich nie miałem. Jednakże dziś jest inaczej, albowiem w sieci pojawiły się wyniki testów wydajnościowych tajemniczego HTC Vertex, którego szczątkowa specyfikacja sugeruje tabletową naturę.

Wynik Vertex pojawił się w tabeli aplikacji AnTuTu Benchmark i NenaMark2. Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o czterordzeniowym tablecie HTC. W listopadzie ubiegłego roku wypłynął on na powierzchnię pod nazwą HTC Quattro, ale bardzo szybko słuch o nim zaginął. Teraz przynajmniej mamy jakieś konkrety. Z zebranych przez aplikacje danych wynika, że Vertex jest urządzeniem wyposażonym w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3 o taktowaniu zegara 1,3 GHz, system operacyjny Android 4.0.3 (póki co) oraz ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego przekątna może wynosić zarówno 10”, jak i 7” lub mniej. Nie jest powiedziane, że HTC Vertex jest tabletem, przecież pod tą nazwą może kryć się smartfon mający dołączyć do One X, który otwiera peleton supernowoczesnych słuchawek.

Ostatnią część artykułu muszę oddzielić grubą kreską. O ile do powyższych informacji można mieć zaufanie, tak te są tylko i wyłącznie plotkami. Mówi się, że HTC Vertex będzie 10,1-calowy wyświetlacz, kamerę internetową 1,3 Mpix, aparat cyfrowy 2 Mpix (za mało?), głośniki Beats Audio, Wi-Fi, Bluetooth oraz obudowę o grubości nieprzekraczającej 9 milimetrów.

via Tablet-News

Komentarze

  • patryks19

    Jeśli to prawda, to rozdzielczość moim zdaniem za mała, by powalczyć o wymagających klientów ( chyba, że to 7″). Tegra też im raczej nie pomoże… Liczyłem na Snapdragona S4.

  • pan B

    Dobrze by było jak by był 4 rdzeniowy Snapdragona S4 i 2 GB ramu w tedy spokojnie bym dał za niego 3 koła.

  • Quality content is the important to be a focus for the users to
    pay a quick visit the web site, that’s what this site is providing.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona