Google Nexus 7 ma sensor magnetyczny, Smart Cover w drodze? (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Google Nexus 7 ma sensor magnetyczny, Smart Cover w drodze? (wideo)

Tabletowo.pl Google Nexus 7 ma sensor magnetyczny, Smart Cover w drodze? (wideo) Akcesoria Ciekawostki Nowości

Jestem pewien, że wiecie, czym jest etui Smart Cover dla tabletu iPad drugiej i trzeciej generacji. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Dzięki umieszczonym wewnątrz obudowy urządzenia magnesom, akcesorium trzyma się jego boku i wybudza lub usypia ekran wraz z otwarciem lub zamknięciem okładki. Dotychczas sądziliśmy, że tylko iPad może pochwalić się tego typu dodatkiem. Jak dowodzi poniższy film wideo, myliliśmy się. Okazuje się, że tablet Google Nexus 7, obecnie jedna z najgorętszych nowości na rynku, także kryje magnetyczny sekret.

Jakiś czas temu informowałem Was o dedykowanym Nexusowi 7 kolorowym etui, którym Asus kusił na Twitterze. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że pod jego delikatną powłoką kryje się technologia zbliżona działaniem do jabłkowego Smart Cover. Korzyści płynące z tego rozwiązania są duże. Magnetyczna okładka automatycznie łącząca się z tabletem nie tylko pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca, ale także baterii. Użytkownik nie musi martwić się, czy zablokował ekran urządzenia; wystarczy, że zamknie okładkę, tak jak to robi z tradycyjną książką papierową.

Ciekaw jestem, ile innych sekretów kryje Google Nexus 7. Macie jakieś pomysły?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona