Asus łata Transformera TF101 - aktualizacja 9.2.1.27 - Tabletowo.pl
Ważne

Asus łata Transformera TF101 – aktualizacja 9.2.1.27

Początek lipca to dla Tabletowo.pl dość trudny okres – na pewno zauważyliście, że w ostatnim czasie jesteśmy trochę mniej aktywni (zwłaszcza ja… cierpię na brak dostępu do sieci – ale to dobrze, czasem trzeba odpocząć ;)). Tak się niefortunnie złożyło, że z Jarkiem wyjechaliśmy w tym samym terminie na letni wypoczynek. O ile Jarek już niebawem wróci „do świata żywych” (i tak sobie doskonale radzi – dzięki!), tak na mnie będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. To tak tytułem wstępu, co byście wiedzieli, co jest grane. A teraz do rzeczy.

Przez ostatnie kilkadziesiąt godzin na moją skrzynkę mejlową (z ustawioną automatyczną odpowiedzią urlopową) przyszło sporo wiadomości informujących mnie o tym, że Asus wypuścił kolejną aktualizację swojej pierwszej hybrydy – Asusa Eee Pad Transformer TF101. Tym razem jest to łatka oznaczona numerkiem 9.2.1.27. Co wnosi?

Nie spodziewajcie się rewelacyjnych nowości. Najnowsza aktualizacja oprogramowania ma na celu przede wszystkim zwiększenie stabilności i wydajności urządzenia. A w tym mają pomóc łatki błędów, które pojawiały się w wielu różnych aplikacjach, w tym w przeglądarce Chrome, odtwarzaczu wideo, MyLibrary oraz Vibe. Naprawiony został również problem występujący przy podłączonej stacji dokującej w planie oszczędzania baterii.

Tego newsa możecie traktować czysto informacyjnie. Zapewne bowiem większość z Was ma już zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania. Jeśli nie, zajrzyjcie do ustawień tabletu – tam opisywana łatka na pewno już na Was czeka.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;) I pozdrawiam urlopowo znad Adriatyku…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona