Ainol Aurora 2 dostępny w sprzedaży w Polsce - Tabletowo.pl

Ainol Aurora 2 dostępny w sprzedaży w Polsce

Tabletowo.pl Ainol Aurora 2 dostępny w sprzedaży w Polsce Nowości

Kwota poniżej 1000 złotych w przypadku tabletów internetowych kojarzy nam się z raczej nieciekawymi parametrami technicznymi i marnym wykonaniem (choć nie zawsze!). Firma Ainol chce udowodnić, że za niewielkie pieniądze można oddać w ręce klientów sprzęt z bardzo zadowalającymi, ponadprzeciętnymi parametrami. Takim modelem, bez wątpienia, jest tablet Ainol Aurora 2 (znany również jako Novo 7 Aurora 2), który cieszy się sporym zainteresowaniem od momentu, w którym pierwszy raz o nim wspomnieliśmy. Sprzęt jest już dostępny w sprzedaży u oficjalnego dystrybutora firmy w Polsce!

Do najważniejszych zalet Ainol Aurora 2 zaliczymy przede wszystkim ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM, dwurdzeniowy procesor Amlogic8726-M6 Cortex-A9 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, 16GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Żeby tego było mało, tablet oferuje również kamerkę 2 Mpix, wyjście HDMI, slot kart microSD, port USB oraz akumulator o pojemności 3700 mAh. Można się przyczepić do braku GPS, Bluetooth czy 3G, ale bądźmy szczerzy – taka specyfikacja za ledwie 800 złotych to i tak bajka.

Ainol Aurora 2 można nabyć na Allegro za 799 złotych od naszego zaprzyjaźnionego, oficjalnego dystrybutora marki Ainol w Polsce – co ważne, wysyłka bezpośrednio z Polski (nie z Chin!) oraz roczna gwarancja realizowana w naszym kraju. Dla wszystkich zainteresowanych tym tabletem mam dobrą wiadomość – urządzenie już w przyszłym tygodniu trafi do mnie do testów update: nie trafiło, niebawem będzie w rękach Weroniki. Jeśli więc macie jakiekolwiek pytania, możecie już je zadawać pod tym wpisem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona