Wacom Bamboo Splash: zostań artystą za 79 dolarów

Poprzez zawarte w tytule “zostań artystą za 79 dolarów” rozumiem sprzęt za 79 zielonych, który umożliwi Wam zostanie artystami, a nie pracę na rzecz stuki, za którą płaci się 79 dolarów. To byłoby śmieszne… prawda? Cóż, tablet graficzny Wacom Bmaboo Splash na pewno śmieszny nie jest. Więcej – to ciekawe urządzenie może stanowić doskonałe wprowadzenie do świata cyfrowego rysunku dla każdego początkującego artysty.

Krótko mówiąc, Wacom Bamboo Splash to model Connect z nową wersją oprogramowania. Reszta nie uległa zmianie – wygląda tak samo, kosztuje tyle samo (79 dolarów), ma taką samą specyfikację i nawet sprzedawany jest w takim samym lub bardzo podobnym pudełku. Konfiguracja techniczna Splasha obejmuje obszar aktywny o wymiarach 5,8 x 3,6”, łączność USB i obsługę rysika wspierającego aż 1024 poziomy nacisku. Tablet graficzny współpracuje z komputerami Mac i PC (nawet z Windows 8), podobnie jak programy, z którymi jest sprzedawany. Początkującym artystom przypadną do gustu profesjonalne aplikacje: Art Rage Studio i Sketchbook Express. Obie zdobyły popularność i uznanie na całym świecie.

O innych ciekawych produktach firmy Wacom poczytacie na stronie producenta lub, jeżeli wolicie pozostać na Tabletowo.pl, tutaj, tutaj i tutaj.

via Engadget

Komentarze

  • bartq1989

    rzadko pisze się o tego rodzaju tabletach na serwisach o urządzeniach, że się tak wyrażę, “ipadopodobnych”:) ciekawie jak będą się rozwijać próby łączenia obu kategorii vide seria note od samsunga – z niecierpliwością wyczekuję na nowe wiadomości;)

  • szwedzki

    no dokładnie! ja mam poprzednią wersję bamboo kiedy jeszcze pracowałem nie na freelancie to w pracy miałem intuosa obecnie szkicuje na ipadzie i choć brakuje poziomów nacisku najgorzej nie jest ale cieszyłbym się gdyby ta opcja jak w samsungu nabrała więcej barw i zaczęła się rozwijać.

  • Tomek

    Ja mam wacom babmo pen&touch za 310zł i jest genialnym sprzętem ! :) Polecam :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona